Skocz do zawartości

Problem z nowym Radeonem 6850.


Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Od dwóch dni jestem posiadaczem karty AMD MSI Radeon HD6850 1GB DDR5 256bit DVI HDMI

 

Mój sprzęt:

 

Płyta główna:
ASUS M5A78L-M LX3
Chipset AMD 760G
Płyta posiada 8 x USB 2.0 (wewnętrzne i zewnętrzne)
2x DDR3 1066/1333/1600/1866 Max 16GB
PCIEx x16
LAN 10/100/1000
4 x SATA2 (RAID 0,1,5)
Dźwięk HD 5.1

 

Procesor
AMD ATHLON II 455 @
Phenom II X4 B55 4 x 3,3GHz 2MB Cache
Technologia 45nm
Wersja BOX

Pamięć:
Pamięć 4GB/1333 DDR3 Crucial BallistiX Sport
Radiator
CL9

 

Zasilacz 500W

 

Dysk Samsung F3 1000GB SATA II

 

Po podłączeniu karty mam następujące problemy, które występują w momencie uruchomienia jakiejś gry lub Furmarka. Ekran "zawija się", występują białe poziome pasy oraz inne błędy. Screeny znajdują się pod adresem razorstaf.webd.pl/screeny/ <---

 

Instalowałem kilka wersji sterowników i nic nie pomaga.

 

Zastanawiam się nad odesłaniem karty na reklamację, jeśli to nie wina konfiguracji.

Edytowane przez razorstaf
Link to post
Share on other sites

Rozumiem że na poprzedniej karcie nie było problemów? Poprzednie sterowniki usunąłeś w całości? 

 

Jeszcze zostaje kwestia monitora ale jak mniemam jest w pełni sprawny?

Edytowane przez Lukkas
Link to post
Share on other sites

Przy tego typu wyświetlaniu raczej sterowniki czy kabel nie będą miały znaczenia, ja bym szukał przyczyny w niesprawnej karcie.

Widzę, że masz wersję PMD1GD5 - chłodzenie ma niebieskie paski czy tylko czarny radiator z wentylatorem?

Zobacz w GPU-Z czy masz szynę pamięci 128 bit czy 256.

Edytowane przez czaro9
Link to post
Share on other sites

Podłączyłem HDMI do TV i te same problemy.

 

Czarny radiator z wentylatorem. Szyna 256 bit.

 

Dane karty:

 

Producent chipsetu: AMD Typ chipsetu: HD6850 Szyna pamięci: 256 bit Rodzaj pamięci: DDR5 Zainstalowana pamięć: 1024 MB Taktowanie rdzenia: 775 Mhz Taktowanie pamięci: 4000 MHz Maksymalna rozdzielczość obrazu: 2560x1600 Typ złącza magistrali: PCI-Express x16 Złącze zewnętrzne: DVI, HDMI, DisplayPort Dodatkowe technologie: MSI Afterburner, MSI Solid Capacitor, DirectX 11, AMD HD3H, AMD Eyefinity Edytowane przez razorstaf
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...