Skocz do zawartości

DELL PRECISION M6700- Gdzie kupić najtaniej ?


Recommended Posts

Witam serdecznie

 

Jestem na etapie przeszukiwania rynku w celu zakupu Dell Precision m6700 zwanego potocznie (Preclem).

Mam jedną podstawową kryterię dla tego laptopa. Musi posiadać ekran dotykowy. Jest to z pozoru bardzo trudna w dostępie konfiguracja. No i oczywiście zależy na na tym żeby kupić go jak najtaniej.

Ma ktoś jakieś pomysły do jakiego sklepu lub miejsca uderzyć ?

Z góry dziękuje za przyszłe odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

takie strony jak Ceneo.pl na prawde nie gryzą :D

 
 

 

A i owszem byłem i spubuj tam kupic ten model z ekranem dotykowym.

A propo innych temu podobnych stron to wybór jest bardzo słaby, a laptop jest niższowy więc mainstream sklepowy nie bardzo ogarnia ten model.; Powodem może być cena która przekracza 3 lub 4 krotność "wypasionego" laptopa.

 

EDIT 29.01.2013

 

Podbijam

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ?  

Link to post
Share on other sites

Stronka USA - składasz tam i szukasz kogoś kto zaopiekuje się transportem do PL, ewentualnie na wyspach szukaj \. tam z kolei okazyjnie idzie wyrwać używane 'Precle'. W PL przepłacisz i to ładnie - na stronie producnta możesz złożyć konfig  ;)

Link to post
Share on other sites

Stronka USA - składasz tam i szukasz kogoś kto zaopiekuje się transportem do PL, ewentualnie na wyspach szukaj \. tam z kolei okazyjnie idzie wyrwać używane 'Precle'. W PL przepłacisz i to ładnie - na stronie producnta możesz złożyć konfig  ;)

 

Taki wariant najbardziej by mi odpowiadał to znaczy zakup w USA i potem transport do Polski. Możesz polecić jakąś firmę lub sposób na transport tego sprzętu do PL ?  

 

 

Próbowałeś na stronach Della.

 

Spróbuj w temacie na nhl.pl:

http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=61394&st=60

 

Na NHL-u jestem i bacznie obserwuje tematy zwizane z Precelem.

Na stronach Dell-a ceny są astronomiczne i nawet lepiej wychodzi kupić przez re-sellera czytaj innego sprzedawce który z racji brania wiekszej ilości sprzetu ma tańsze ceny niż klient indywidualny.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...