Skocz do zawartości

gtx 295, zamiana. proszę o rady.


Recommended Posts

do autora, to że teraz masz okazje i sie napaliłeś na tą kanapkę OK, jak ci pochodzi z rok to sukces, ale później będziesz miał problemy z jej sprzedażą, a w lutym zobaczysz, jak ceny polecą kart serii gtx2xx na łeb , jak Crysis 3 wyjdzie

 

sry, już 29 stycznia demo multiplayer wchodzi :) czyli już za 2 dni obaczymy , jak to będzie hulać :)

Link to post
Share on other sites
do autora, to że teraz masz okazje i sie napaliłeś na tą kanapkę OK, jak ci pochodzi z rok to sukces, ale później będziesz miał problemy z jej sprzedażą, a w lutym zobaczysz, jak ceny polecą kart serii gtx2xx na łeb , jak Crysis 3 wyjdzie

 

sry, już 29 stycznia demo multiplayer wchodzi :) czyli już za 2 dni obaczymy , jak to będzie hulać :)

Hmmm... a jeśli karta ma 3lata to co może w niej źle chodzić?

O sprzedaż się nie martwcie.

Ważne aby pograć dobrze te 2lata.

Link to post
Share on other sites

Poszczególne komponenty karty mogą po prostu być wyeksploatowane np. łożysko w wiatraku, kondensatory itd.
Ja bym się nie bawił w kupowanie używki lepiej pusć swoją na allegro na pare dni załatw sobie jakiegoś szrota byle odpalić internet na nim i potem kupuj coś pokroju 560ti, 650ti, 7850 :) i powiem jedno poluj na okazje myśle, że na początku lutego znowu będą obniżki cen grafik :)

Link to post
Share on other sites
Poszczególne komponenty karty mogą po prostu być wyeksploatowane np. łożysko w wiatraku, kondensatory itd.

Ja bym się nie bawił w kupowanie używki lepiej pusć swoją na allegro na pare dni załatw sobie jakiegoś szrota byle odpalić internet na nim i potem kupuj coś pokroju 560ti, 650ti, 7850 :) i powiem jedno poluj na okazje myśle, że na początku lutego znowu będą obniżki cen grafik :)

Nie mam kasy na kupowanie kart takich, narazie.

Wezme tą 295, ona jest mocy pokroju 560ti.

Nie jestem zapalonym graczem, ledwo skończylem Crysis 2, bardziej wole MMO a ta karta mi umożliwi granie plynne np. w Guild wars 2

Link to post
Share on other sites
Proste 480 starych shaderów DX10 480 shaders miał dopiero GTX480 DX11.

Ale do GTX295 przydał by się I7 920 albo I52500 a ty masz phenoma.

I pytanie czy Gild Wars 2 obsłuży 2GPU 280 na jednej płytce.

obsługuje SLI gw2.

Co to za różnica że mam phenoma?

 

Tak wogóle wymień mi gry które dziś nie obsługują SLI, oczywiscie dość nowe.

Edytowane przez bols244
Link to post
Share on other sites
Na phenomie zawsze jest 15-20 fps mniej niż na I5 sandy bridge.

 

Ale jak obsługuje to i tak da ci boosta w porównaniu do GTX260.

http://pclab.pl/art44531-6.html

tu masz test GW2 - porównaj sobie ile jest fps na i5-2500K i na PII x4 975 przy karcie gtx560ti (mniej więcej odpowiednik tego 295) i przestań pisać głupoty - PII ocnięty na 4,0 potrafi i hd7870 obsłużyć, a ty mu piszesz, że przy starej kanapce gtx295 będzie miał mniej fps? lol

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Dobrze nie denerwuj się ty na phenomie x4 i 7770 masz więcej fpsów w grach w 1080p niż ja na I5 i GTX470 w 1024x768 więc nie jesteś opiniotwórczy.

A na pewno nie testy trzeba zagrać na phenom i na I5 żeby zobaczyć róznicę.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

ja się nie denerwuje, tylko zwracam ci uwagę, żebyś znowu banialuków nie szerzył na forum, a później powtarzają po takim, że do kart ze średniej półki to już nie wiadomo jaki i5 czy i7 potrzebny :)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...