Skocz do zawartości

Karta graficzna - niezdecydowany


Recommended Posts

Witam. Ostatnio już zakładałem nowy temat dotyczący zakupu karty, ale trochę pozmieniałem swoje preferencje i teraz ma do was kilka pytań, a właściwie wymagań:

 

1. Szukałbym karty do 750zł.

 

2. Monitor jaki posiadam jest lipny, bo obsługuje max. 1280x1024. Nowy planuje zakupić gdzieś dopiero za rok. Czasami będę grał w wyjątkowe tytuły na tv 32 cale (1920x1080).

 

3. Kartę chciałbym mieć u siebie przez ok. 2 lata - 3.

 

 

To tyle czekam na propozycje.

Link to post
Share on other sites

Ok, rozmyślałem nad tą kartą. Ale czy będzie ona najlepszym wyborem (na pewno 2gb? Patrz ostatni test na benchmarku). Nie będzie się na tym monitorze męczyła zbytnio -  tzn. czy ją wykorzystam do tej rozdzielczości. 2 lata pogram?

 

Oto są pytania :)

Link to post
Share on other sites

Gram w rozdzielczości 1440x900 , zaś jeśli chodzi o gry to wszystko chodzi na maxa w logicznym fps ( na poziomie 50-70) , wyjątkiem jest Metro 2033 w , którym na max detalach fps czasem spadnie poniżej 25 i FarCry 3 (muszę obniżyć msaa na x2 wtedy jest średnio 60fps). Po za tymi dwoma wszystko śmiga jak należy. Co do grafiki to poleciłbym Ci mojego Gigabyte gdyby nie było blokady napięcia i średnio się przez to kręci. A tak to najlepiej będzie jak weźmiesz tego szafirka.

EDIT: Bym zapomniał w gry , które grałem/gram używam ustawień procka i grafiki standardowych więc jak się wszystko podkręci to wtedy idzie uzyskać więcej fps przykładowo w Metro.

Edytowane przez drunk
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

I jeszcze jedno pytanie - jak w temacie "niezdecydowany" :). Który konkretnie model kupić (proponowaliście mi ten z końcówką 40g, ale tutaj co innego: http://forum.benchmark.pl/topic/57165-sapphire-hd7850-szybka-odpowiedz/). A więc którą konkretnie wersje kupić, aby nie miała zbytnio przycięć, sprawdzona i dobre możliwości OC?

 

Poproszę o linka, jeśli można

 

Odpowie ktoś?



Uzyskam odpowiedź, bo nie zaprzeczę, śpieszy mi się.

Edytowane przez kapa98
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...