Skocz do zawartości

Czy się opłaca ???


Recommended Posts

Zasilacz by wystarczył 500W, co do idei SLI/CrossFire, jestem zdania że lepsza jest zawsze jedna mocniejsza karta, bo z reguły jest ciszej i mniej papu pobiera od tandemu.

Podaj ile miał byś przeznaczyć kasy na  nową bądź używaną kartę graficzną.

Przydało by się dokładne oznaczenie procesora, by dobrać odpowiedni model karty.

Link to post
Share on other sites
Zasilacz by wystarczył 500W, co do idei SLI/CrossFire, jestem zdania że lepsza jest zawsze jedna mocniejsza karta, bo z reguły jest ciszej i mniej papu pobiera od tandemu.

Podaj ile miał byś przeznaczyć kasy na  nową bądź używaną kartę graficzną.

Przydało by się dokładne oznaczenie procesora, by dobrać odpowiedni model karty.

Właśnie nie mam kasy na nową jak już do na używaną do 400 zł :(

Bo ja mam tego radeona i te dwie geforce.

A proc to Amd Phenom x4 965 black edition

 

A może to 

ATI RADEON HD 3870 X2 1GB
Link to post
Share on other sites

Czyli masz na kartę 400zł W tym przedziale cenowym znajdziemy już hd7750  to dość wydajna karta ,która umożliwia Ci granie w 1680x1050 lub nawet 1920x1080.Kolejną propozycją jest GTX 650.Te karty skierowane są do graczy , którzy nie przywiązują dużej uwagi do jakości grafiki.Polecam Ci hd7750 od gigabyte .



Albo tą http://www.morele.net/karta-graficzna-club-3d-club3d-hd7770-1gb-gddr5-1ghz-4-5ghz-dp-hdmi-dvi-cgax-7772c-517255/

Edytowane przez PCLabspec
Link to post
Share on other sites

Hej. Napisałeś że masz 400zł + 2 8800 + radeona, tak?? To nie lepiej sprzedać karty co masz?? Będziesz miał więcej kaski na kartę ;) PS. nie słuchaj ludzi, którzy mówią o mikrorzycięciach a nigdy nie mieli SLI/CF :P ja miałem sli z gf 8800gt i crysis 2 jak i skyrim na wysokich przy pentium g 850 chodziły. I nie na 20klatkach ale min 30, średnio 350 do 40 ;) dla mnie to płynna gra. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...