Skocz do zawartości

Wybór klawiatury 300zł max.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez nissky,

Recommended Posts

Witam,

poszukuję klawiatury do gier za 150zł-200zł-300zł-awaryjnie  więc podsyłajcie swoje propozycje a ja wam dam moje i je oceńcie :)

 

 

1. http://www.agito.pl/klawiatura-razer-lycosa-mirror-65-423585.html

2. http://www.morele.net/klawiatura-microsoft-sidewinder-x4-keyboard-usb-jqd-00013-310773/

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Mam Lycose ponad rok, tyle że wersję zwykłą z gumowanymi klawiszami. Przez ten okres użytkowania klawiatura sprawuje się doskonale, nie widać wytarcia gumowej powłoki na klawiszach. Ma wg. mnie jedną wadę - lakier piano black, który bardzo się rysuje i zbiera odciski palców. Nie mniej jednak klawiatura godna polecenia.

 

Inne warte uwagi (z różnych przedziałów cenowych):

-Microsoft Sidewinder X4

-Logitech Illuminated

-Logitech G105

-Microsoft Sidewinder X6

-Steelseries Shift

-Razer Arctosa

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam Lycose Mirror z pół roku i powiem szczerze, że bierz, jeżeli wymagasz prostoty + podświetlenia. Klawiatura w rzeczywistości prezentuje się o niebo lepiej niż na zdjęciach i wygląda elegancko. Nie zacina się, wszystko fajnie chodzi i nie jest za głośna. Skok nie jest za mały ani za duży, przesiadłem się z dużego i byłem zadowolony :)

Tylko niestety jest jeden minus. Ściereczki do czyszczenia musisz kupić, bo się cholernie tłuści, razer daje ściereczkę  lecz niestety, lepsze są zwilżone :). Po za tym polecam. 

Link to post
Share on other sites

Również posiadam Lycose ale tak jak kolega nissky tą zwykłą z gumowanymi klawiszami. Bardzo ją chwalę i polecam. Służy mi już jakieś 4 lata i dopiero teraz 3 klawisze A, Z i Alt leciutko się przetarły. Podświetlenie ma idealnie dopasowane, w nocy nie za jasne a w słoneczne dni bardzo wyraźnie je widać.

Link to post
Share on other sites

Up ma rację. Sorry wielkie, ale Logitech Illuminated do gier... się nadaje, dopóki nie wypróbujemy/przeskoczymy na mechaniczną. Proponuje kupić i pograć mocno w Stara albo BF3. Skill idzie w górę konkretnie, tylko ten hałas ^-^ O komforcie pisania nie wspominam. Jest szybciej, lepiej i przyjemniej. Na koniec, TAK warto dać 3/4 stówy za takie klawisze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie odradzam Logitecha - nie pracują niektóre kombinacje klawiszy (antyghosing się kłania), klawiatury łatwo ulegają uszkodzeniom i niewiele różnią się jakością od klawiatur z supermarketu. W tej cenie fajnym wyborem jest Microsoft Sidewinder X4 (niestety sidewinder X6 jest już nie do dostania z normalnym układek klawiszy, czyt. USA/QWERTY)

 

Jeśli jesteś zapalonym graczem to Zalman M500 (to jest klawiatura mechaniczna, lecz bez podświetlenia i bez sekcji numerycznej, cena okolo 170zł) lub jeszcze lepsza Steelseries G6V2 (też mechaniczna, ale pełnowymiarowa, cena okolo 280-290zl). Sam używam od kilku miesięcy klawiatury mechanicznej i jest to pełen wypas (Blackwidow Ultimate). Pozdrawiam i udanych zakupów.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

jeżeli marzycie o dobrej klawiaturze mechanicznej to polecam wziąć udział w konkursie organizowanym przez firme TESORO . Do wygrania jest klawiatura Durandal Ultimate G1NL oraz  myszka Shrike H2L :) Oba produkty z tego co wiem wchodza na rynek  Polski na przelomie luty / marzec, Dokladne  Informacje o konkursie jak i parametrach klawiatury i myszki mozna znalezc na stronie http://www.tesorotec.com    jak i na facebooku  http://www.facebook.com/TesoroPoland  . 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...