Skocz do zawartości

Club3d Radeon HD7870 XT - benchmark


Recommended Posts

Cześć,

chciałbym się z wami podzielić testami Far Cry 3, Battlefield 3 i Assassin's Creed też 3 http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif Jest teraz dość duże zainteresowanie tą kartą, więc przygotowałem ten filmik



Sprzęt:

 

msi p67a-c43-b3
CORE i5 2500k@3.30 Ghz
4gb RAM 1600mhz
Club3d HD7870 XT 2gb (NO OC)
OCZ stealthxstream 2 600W

temperatura max 73C

Edytowane przez arkadiuszxx
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oglądam twój gameplay . :D

Bardzo to jest interesująca karta CLUB3D 7870XT LE (Tahiti) architektura (GNC) (DX11.1)   :> 6000mhz.

 

P.S: arkadiuszxx@ Jaką posiadasz płytę główną?

 

73C. Spoko i tak trzymać...

Edytowane przez extremme
Link to post
Share on other sites
Ciekawie to wygląda :) Co mógłbyś mi jeszcze powiedzieć o tej karcie, gdyż jestem nią zainteresowany, a nie wiem czy wytrzymam do premiery wersji od Sapphire. Jak temperatury, jakość wykonania, twoje odczucia :) ?

Sapphire będzie na pewno droższy, do tego bez gier. Temperatury ? Na filmie widać. W far cry 3 mam największe, nigdy nie przekroczyło 75C. Jakość wykonania ? W sumie karta jak karta, ta obudowa od chłodzenia jest aluminiowa. Jestem bardzo zadowolony, za takie pieniądze dostałem wydajność prawie hd7950. Far cry maxed out bez wygładzania średnio 48-52, rzadko mniej. Choć dla mnie to jest nadal za mało, +60fps i gra się przyjemnie :)

Minusem jest spory pobór prądu.

Edytowane przez arkadiuszxx
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Rożumiem, wraz z kartą otrzymałeś 2 gierki za darmo Far Cry3, Sleeping Dogs i bonus 20% na grę Medal of Honor. http://allegro.pl/radeon-hd7870-xt-tahiti-limited-edit-2gb-gry-i2941556417.html dobra okazja ! cena !

Edytowane przez extremme
Link to post
Share on other sites
Fajny filmik

Jaki program autor wykorzystał do pomiaru FPS-ów

Te wyniki w lewym górnym rogu ?

MSI AFTERBURNER. W settings wchodzi się w monitoring i zaznacza "pokaż na OSD"

 

arkadiuszxx

 

jaką miałeś temperature procka podczas grania i jakie masz chłodzenie 

 

Nie mierzyłem, mogę podać jutro. Chłodzenie fabryczne. 

Edytowane przez arkadiuszxx
Link to post
Share on other sites

arkadiuszxx, jakbys zmienil chlodzenie na swoim procku i podkrecil go chociaz na 4.2 Ghz, do tego zrob OC karty i bedzie moze 60 fps :). Ja na swoim i5 2500k przy chlodzeniu scythe mugen rev b, plyta p67a gd55 robie stabilne 4.7 Ghz, Szkoda ze juz nie mam tej karty, moglbym tez zrobic jakies testy i bylo by porownanie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...