Skocz do zawartości

Co wybrać? Który telefon doradzacie.?


Recommended Posts

Witam.

Mam 15 lat nie wiem czy to cokolwiek was może interesować ale meczy mnie problem, których spośród telefonów podanych nizej wybrać? Może mój wiek i zainteresowania/wymagania wam pomogą w doradzeniu mi. Lubie gry,duuzy ekran do internetu i wygodnie pisać sms. 

Są nimi:

1.Samsung Galaxy Note

2.Samsung Galaxy S III

3.Samsung Galaxy S Advance

4.Sony Xperia Play

Gdyby dało rade to potrzebowałbym jak najwiecej info na dzis ewentualnie jutro. Poniewaz jutro po południu mogę jechać odebrać tel tyylko który?

Proszę doradźcie ale szczerze i poważnie.

Z góry dziekuję. 

   Pozdro. Bartek. :)

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie Galaxy S III. Ma najmocniejsze podzespoły z tych wszystkich telefonów no i jest ''popularny'' co w Twoim wieku ( nie obrażając Ciebie ) dużo znaczy. Jest ładny ( dla mnie przynajmniej a nie jak reszta cegieł ) . Ma świetny ekran, mocne podzespoły, bardzo dobry aparat, w miarę dobre wykonanie, trzyma długo na baterii, ma wejście MicroSD, bardzo dobrej jakości słuchawki ( sam się zdziwiłem jak one potrafią zagrać szczególnie na DSP Menager ). Reszta wymienionych modeli też jest w porządku ale skoro chcesz najlepszy z nich to bez wątpienia Galaxy S III.

 

 

Pozdro

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No okej dzieki wielkie. Juz teraz tylko sie zastanawiam nad Note a SIII. Oczywiscie tez dodam nie wybralem tych telefonow dlatego, ze chce zaszpanowac przed kumplami tylko, dlatego, ze wydają mi sie porządne a taki egzemplarz mnie bardzo interesuje  :) A ile trzyma bateria miedzy tymi dwoma(Note/SIII) ? 

Link to post
Share on other sites

Note to obecnie chyba jeden z najdłużej działających smartfonów. Pierwsza generacja Note to nic innego jak przerośnięty Galaxy S II. Czy wybierzesz Note'a czy SGS III to już zależy od Twoich upodobań to rozmiaru. Note  ma oczywiście słabsze parametry od SGS'a III. Mam właśnie sgs'a już ładne 5 miesięcy i jestem mega zadowolony. Ekran do neta jest wystarczalny bo Note może i jest super to przeglądania neta i grania ale dla mnie jest już po prostu zaa duży. 

 

 

PS : SGS III też dobrze trzyma na baterii. Mi cały dzień trzyma baterię a jestem dość często na necie itp.


PS2 : Albo kup Note 2 - Z kolei przerośnięty SGS III z dodatkowym 1 GB RAM'u :D

Edytowane przez Mixtape
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...