Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć jestem tu  nowy potrzebuje szybkiej reakcji od was i chciałbym żebyście mi pomogli.

 

Mój problem wygląda tak:

 

Moja karta Graficzna GTX560 TI mi nie działa, w czym tkwi błąd?

 

Na początku po zdarzeniu nie włączał się obraz tak jakby nie wykrywało jej, więc wysłałem tą kartę na gwarancje  po 3 tygodniach odesłali i niby naprawili.

 

Więc podłączam tak jak było do płyty głównej i włączam komputer i znów nie widać nic tak jakby nie wykrywało o co chodzi ? 

 

Czytałem inne Tematy na forum czyżby to wada płyty głównej ? Wejście się "wyrobiło"? 



Sorki TI a nie SI

Edytowane przez domix221
Link to post
Share on other sites

wez sprawdz karte w innym kompie ( u jakiegos kolegi) ewentualnie zanis do sklepu komputerowego niech ci oni sprawdza. jesli karta dziala to przyczyny trzeba szukac dalej a jesli nie dziala to masz odp. 

 

PS przeczysc gniazdo pci pendzelkiem a slot w karcie spirytusem. nie zaszkodzi a moze pomoze

Link to post
Share on other sites

Podaj co masz za reszte sprzętu,zasilacz płyta itd.

Może wystarczy bios do płyty wgrać.Nie wydaje mi się żeby Ci odesłali uszkodzoną kartę,a ze zwrotem karty napisane jest co było nie halo.

Może jakiś lipny zasilacz,a podłączyłeś wogóle osobne zasilanie do karty?

Edytowane przez decrypterie
Link to post
Share on other sites

Dałem kumplowi kartę bo ma taką samą więc co mi zaszkodzi sprawdzić. Bd wiedzieć później jest on w pracy a dalej to:

 

Procek: AMD FX-6100 Six-Core Procesor 3.30 GHz

Ram: 8 GB DDR3

A płyta głowna nie wiem dokładnie gdzie szukać ale znalazłem to: ASRock N68-VGS3 FX

Zasilacz: nie jestem pewien ale 500/600 W 



a w Biosie masz ustawione że obraz ma "iść" z tej karty a nie z integry ?

Jak to zrobić?,  bo może nie mam.

Link to post
Share on other sites
Koledze chodziło o integre w procesorach Intela twój nie ma zintegrowanej karty graficznej.

Jak nie mam Zintegrowanej? Z płyty głownej jest GPU to odpala, a GTX 560 TI to nie odpala ;/ wiatrak chodzi wszystko pieknie i nic no signal pisze

Edytowane przez domix221
Link to post
Share on other sites
Koledze chodziło o integre w procesorach Intela twój nie ma zintegrowanej karty graficznej.

nie, chodziło mi o kartę na płycie głównej ;) może ma ustawione w Biosie że obraz ma iść z niej a kabel podpięty jest do GTX'a.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...