Skocz do zawartości

Jaka nowa karta graficzna


Recommended Posts

Witam.

Poszukuje dobrej kary graficznej w przedziale cenowym od 800 zł do 1200 zł. Bardzo prosze o szczerą pomoc w przy wyborze nowej grafiki.

Poniżej wymienione podzespoły:

płyta główna:

ASUS P7P55D LE

proc:

Intel Core i5 CPU 750 2.67 GHz

RAM:

Patriot DDR2 2048/800 Mhz 6GB

zasilacz:

atx 650 w corsair

obecna grafika (która powoli odmawia współpracy)

ASUS 8800 GTS 320 MB

 

Z góry dziękuję za pomoc.( za błędy przepraszam)

Tomek

Edytowane przez shadeice
Link to post
Share on other sites

Mam złą opinie o tej marce,wszędzie są najtańsze,wydaję mi się że to jest coś typu vtx,czyli najtańsze podzespoły,najgłośniejsze chłodzenie i mało wydajne,to tylko moja opinia,wolałbym wziąść za takie pieniądze chociażby sapphire czy msi.

Np.http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=46292

A tak wogóle to do reszty też powinny być dodane gry.Na stronce Ati jest otym,mi nikt nie powiedział dopóki się nie upomniałem(sapphire mam).

Edytowane przez decrypterie
Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z decrypterie. Lepiej zainwestować w lepszą markę. Sapphire ma super chłodzenia więc jest dobrym wyborem.

 

Gigabyte, MSI - też dobre.

Asusy są takie sobie. Miałem jednego, chłodzenie było ok, ale osiągi pozostawiały trochę do życzenia.

Edytowane przez dominqo
Link to post
Share on other sites

Gigabyte sa takie dobre ze ostatnio ich ludzie nie chca bo maja napiecia poblokowane,po drugie gigabyte jest znana marka ktora jest w stanie zrobic dobra karte tanszym kosztem bo robia na wieksza skale,dlatego maja fajne ceny,ja nie mowie ze club3d bedzie zly,ale wolalbym sapphire,zreszta jak patrze na tego cluba to karta wyglada jak te plastikowe telefony repliki np w salonach orange.

Link to post
Share on other sites

Sam mam VaporX od Shapphire i polecam, z nowymi sterami po ustawieniu Vsynch w rozdzielczości HD w max ustawieniach, wymagający Battlefield 3 nie wykorzystuje nawet 50% GPU podczas gry :D

Z powodu odblokowanych napięć GPU/GDDR i rewelacyjnego chłodzenia , ten model  ma najlepsze osiągi w O.C. od wszystkich modeli HD 7950  :)http://www.techpowerup.com/reviews/Sapphire/HD_7950_Vapor-X/31.html

Link to post
Share on other sites

Sry ale karta odmówiła współpracy (padła definitywnie) i dopiero teraz odp.

Na początku myślałem nad:

 

Zotac GeForce GXT 660 Ti AMP! Edition 2048MB GDDR5

 

Sapphire Radeon HD 7950 OC 3072MB GDDR5

 

Gigabyte GeForce GTX 570 1280MB GDDR5

 

Gigabyte GeForce GTX 660 Ti Windforce OC 2048MB GDDR5

ale z tego co widzę i czytam to większość poleca Radeona, mały dylemat.

Link to post
Share on other sites

Powiedz mi

Płaci Ci ktoś za ilość postów ?

I co się takiego stanie ?

Wyciśnie się trochę więcej pasty.

 

Chyba, że wyciśnie na proca ilość odpowiadającą tubie pasty na zęby.

 

Odpowiedz wreszcie na jedno pytanie.

Po co piszesz tyle postów typu.

Ma racje będzie git. Większość zamyka się w 10 wyrazach ???

Masz jakieś parcie na moderatora by komentować, zamykać każdy temat.

Edytowane przez komodus
Link to post
Share on other sites

Z pastami trzeba uważać bo niektóre przewodzą prąd, dla takich odkrytych układów jak GPU wiadomo co znaczy :/

Jak wspominałem wyżej mam wspomniany model VaporX, chłodzenie jest tak dobre że niema sensu wymieniać pasty, bo po co jeśli w grach na taktowaniu z drugiego BIOS-a (950/1250 MHz) karta nie osiąga 60 stopni w wymagającym Battlefield 3 (normalnymi temperaturami pracy GPU zwykłej karty graficznej to 80 a nawet i więcej stopni).

@Up Ten typ tak ma :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...