Skocz do zawartości

Słuchawki do PC - bardzo specyficzne wymagania


Recommended Posts

Ktoś tu polecał Audiotechnica AD500. Też parę razy je polecałem na forum. Wydaje mi się że nie pożałujesz, jeśli je kupisz. Tylko ta otwarta konstrukcja - no cóż, wszystkie odgłosy słyszalne na zewnątrz. W nocy porażka. 

 

Do gier generalnie, nie wiadomo czego nie potrzeba. Te zdanie, oprócz mnie, powtarzało tu już paru użytkowników. Teraz parę propozycji ode mnie:

Philips SHS4700

Panasonic RP-HS46E-K

Creative ChatMax HS-420 i po uzupełnieniu informacji Creative EP-550 (czyli to, co pokazywałeś na zdjęciu).

 

Naprawdę ciężko jest tu wybrać coś dla Ciebie, bo z takimi wymaganiami zamykasz się w słuchawkach które są niewygodne, tanie i do chrzanu . Te co podałem jak nie za małe, to otwarte i tak w kółko. Te z pałąkiem  na kark mogą być dla Ciebie rozwiązaniem. Dlaczego by nie spróbować? Jeśli nie, to ja już nie wiem.  Moim zdaniem duże muszle, dobry pałąk i wygodne poduszki to jest to. Nic z tego co podałem nie zapewni wygody. Ale chciałeś żebyśmy rzucali modelami, więc proszę. Potrzebujesz słuchawek do domu, a wymagasz tego co mają przenośne.  :/ Cały ambaras. Poszukam jeszcze.

Edytowane przez kabak 1991
Link to post
Share on other sites

Ogólnie wielkie dzięki za pomoc.

 

Ktoś tu polecał Audiotechnica AD500. Też parę razy je polecałem na forum. Wydaje mi się że nie pożałujesz, jeśli je kupisz. Tylko ta otwarta konstrukcja - no cóż, wszystkie odgłosy słyszalne na zewnątrz. W nocy porażka. 

Są fajne ale jak mówiłem gram po 24 godziny.

 

A te Philipsy jak stoją z jakością?

Link to post
Share on other sites

Dziadostwo. Słuchawki do biegania. Ale odpowiadające Twojej imaginacji zawartej w temacie. Tylko dlatego o nich napisałem. Jeśli chcesz, to można poszukać dobrych zamkniętych słuchawek. Zaraz po tym, jak się nie zdecydujesz na żadne z tych wymienionych przeze mnie. Mam nadzieję że się nie zdecydujesz. Bo w przeciwnym wypadku, byłbym odpowiedzialny za śmierć Twojego słuchu. :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Shure SRH 440 np. Mój kolega który tworzy bity dla raperów używa ich w studiu nagraniowym. Audiotechnica, te co wyżej (ale to otwarte) i może jeszcze  WS-50. Jeszcze AKG K 540. Specyficzne. Wyważone i półotwarte. Coś pomiędzy otwartymi a zamkniętymi. Pozytywne opinie zbierają też Rocking Residence BOMB. Ultrasone HFI 450. System S-Logic. Właściwości słuchawek otwartych w konstrukcji zamkniętej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Są świetne. Docenione przez spaślaków w USA. Dobre pakowanie, spora ilość dodatków. Obejrzyj na youtube filmy z "unboxingu". Jak masz dobry budżet to możesz się pokusić o DT 770 PRO. Ja nie żałuję. To też monitory studyjne. Trochę wyższa półka, prosto od Niemieckiego producenta.

Edytowane przez kabak 1991
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze dopiszę propozycję budżetową, bo widzę, że jednak piszesz że kasa ma znaczenie. Do 300 zł się mieszczą :)

 

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=668b

 

Superlux 668b. Około 140 złociszy. Są półotwarte. Nie izolują Cię całkowicie od otoczenia, więc trochę przez nie słychać - ale nie bardzo. Nic nie uwiera, nie uciska. Prawie nie grzeją czaszki. Dźwięk z nich jest na poziomie droższych słuchawek - przetestowane. Nic nie dodają od siebie.Kabel odpinany, dwie długości 3 i 1 metr. Nie wymagają super wzmocnienia. Na tych słuchawkach z powodzeniem można zacząć się unosić muzycznie - o ile mamy dobre źródło.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...