Skocz do zawartości

Płyta pod i5-3570 do 300zł


Recommended Posts

Na wstępię powiem że wszystkim fanom Asrock-a podziękuję, niechcę płyt tej firmy i tylę w tym temacie.

 

Szukam płyty głównej do ~300zł

 

Wymogi to:

- stawiam na żywotnośc i stabilność

- procesor nie bedzie podkręcany więc sekcja zasilania nie musi być z kosmosu

- 2x Sata3

- chipset 7 generacji

 

Podłączone do niej będą 2 dyski, 1 ssd 1 hdd

 

 

Myslałem nad MSI z77-g43 ale może znacie jakąś lepszą alternatywę do tej płyty.

 

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Wytłumacz mi który z tych dwóch masz:
http://www.agito.pl/procesor-intel-core-i5-3570-3-40ghz-box-81-662211.html?utm_content=662211&utm_source=skapiec.pl&utm_medium=Feed&utm_campaign=wszystkie

czy ten z K:
http://www.agito.pl/procesor-intel-core-i5-3570k-3-4ghz-box-81-569379.html?utm_content=569379&utm_source=skapiec.pl&utm_medium=Feed&utm_campaign=wszystkie

Pytam bo mogłeś się pomylić. Jeżeli ten bez K to proponuję coś z tych dwóch płytek:
 MSI B75A-G43, B75 lub ASRock B75 Pro3

Skoro nie planujesz OC to te w zupełności wystarczą. Chyba że Jak masz z K to bierz tą G43 od MSI. Chłopaki na forum mają i chwalą.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Może Gigabyte GA-H77-DS3H. Jak by miał kupić i5 3570 to bym pewnie ją wziął. Ma wszystko co potrzeba. Brakuje tylko Lucid Virtu i PATA ale bez nich można się obejść. Trochę stronniczy wybór ale u mnie płyty Gigabyte najlepiej się sprawowały, czego już o innych nie mogę powiedzieć. MSI nie miałem. Pewnie troche przypadek, bo wiadomo, że każda może się wykrzaczyć.

Link to post
Share on other sites

Wiecie są gusta i guściki, kupowałem ostatnio płytę asrocka tylko pod fm2 i nie przypadła mi ona do gustu działa jest ok rodzice się nie skarżą.

 

P67 pro3 b3, dla proca ktory nie bedzie krecony a jedyne co moze zostanie podkrecone na tej plycie to bedzie karta graficzna to taka sekcja zasilania nie jest dla mnie atutem, wiem ze sprzedalo sie tone tej plyty ale tez wiem ze bardzo duzo wracalo na serwis.

 

Dzięki za pomoc :) i wsumie utwierdzenie mnie w pierwotnym wyborze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...