Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak babcia z tych nowoczesnych to jasne że tablet :). Za tą cenę masz jednego z tych http://www.tabletmaniak.pl/65107/kiano-pro-10-dual-vs-modecom-freetab-9702-vs-shiru-shogun-a9/. z tego co się orientowałem to jedne z lepszych w tym przedziale. Ale tu lepiej niech się wypowie ktoś lepiej w tym siedzący. Generalnie celowałbym w coś 10". Wiadomo- babcia :P

Link to post
Share on other sites

Wiadomo że w tej cenie nie ma się co szału spodziewać, aczkolwiek jak za taką kasę to całkiem rozsądny wybór. Nie grzeszy wydajnością ale do podstawowych zastosowań będzie jak znalazł (internet, poczta, muzyka, zdjęcia, etc.). Jakość wykonania to wiadomo jak jest w tych tanich laptopach, generalnie wszędzie plastik - ale jeśli nie będzie często przenoszony to nie ma problemu.

 

Ja bym brał, zwłaszcza dla osoby starszej dla której obcowanie z Androidem i jednak nieco mniejszym ekranem (7-10'') może być sprawą kłopotliwą.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Tylko że ten lapek nie ma systemu operacyjnego :( Linux dla babci raczej się nie nadaje, a windowsa to musiałbym pirata  %-) a to chyba średni pomysł XD

W tej cenie nie dostaniesz nowego laptopa z systemem operacyjnym. No chyba, że na otwarciu sklepu jakiejś sieciówki (typu Biedronka.) Więc jak coś to musiałbyś poszukać z używanych albo z sprzętu po leasingowego typu:

http://www.intexpc.pl/index.php?PHPSESSID=cb32cf9a8b9b2b4c9f10a86857c6fba3&produkt=259

 

A kupowanie tabletu dla osoby w dość podeszłym wieku w mojej opinii całkowicie się mija z celem.

Link to post
Share on other sites

co do pirata to nie jest taki zły pomysł, można zaoszczędzić a dopiero za jakiś czas kupić oryginał :D

gtxxor, głównie każdy laptop to sam plastik, a na jakość wykonania w takim np, Lenovo nie można narzekać bo to trzyma poziom, a jako prezent chyba lepiej jest dać komuś coś nowego, niż używanego.

Edytowane przez Anthony DiNozzo
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

również uważam, że dla takiej starszej osoby, tablet będzie lepszym rozwiązaniem ;) jednak dla mnie Samsung Galaxy Tab 2 jest troche przereklamowany. W tym tablecie glównie płacisz za samo to, że nazywa się Samsung niż za same parametry. Na rynku jest wiele tabletów, które mają bardzo podobne podzespoły, a ich cena jest znacząco niższa. Np co powiesz na Mistral Traveler II ? Cena to niecałę 600 zł.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...