Skocz do zawartości

HD7970 3GB VS GTX670 2GB


Recommended Posts

Najmocniejsza karta od ATI rywalizuje z drugą w hierarchi w NV. W tym momencie która jest droższa?

No właśnie popatrz na ceny bo właśnie o to się rozchodzi i właśnie pomiędzy tymi kartami się zastanawiają forumowicze w kwestii wyboru.

Dlatego taki test. Mogę załatwić i GTX680 i wyjdą porównywalnie wtedy wymieniając się tytułami.

W sumie poza wpadkami w sterach to pi razy drzwi gtx670 hd7970 czy gtx680.

Edytowane przez maxforces
Link to post
Share on other sites
moze pracuje w serwisie ? ja mam np dostep do wszystkich kart jakie sa w danym momencie w dystrybucji codziennie lecz z czasem na zrobienie dokladnych testow jest juz marnie...

 

I własnie dlatego każde pudełko powinno być jak najlepiej w różnych miejscach zabezpieczone przed otwarciem , zeby od producenta do klienta trafiały nieużuwane nówki sztuki. Bo cwaniaki siedzą w sklepach i w wolnym czasie sobie karty selekcjonuja  apotem piszą ile dana karta to się podkręci człowiek kupi okazuje się że dziada dostał . Ile juz kart widziałem ze śladami "sprawdzania"

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

i obowiazkowo stery 13.1 lub 13.2beta

 

 

I własnie dlatego każde pudełko powinno być jak najlepiej w różnych miejscach zabezpieczone przed otwarciem , zeby od producenta do klienta trafiały nieużuwane nówki sztuki. Bo cwaniaki siedzą w sklepach i w wolnym czasie sobie karty selekcjonuja  apotem piszą ile dana karta to się podkręci człowiek kupi okazuje się że dziada dostał . Ile juz kart widziałem ze śladami "sprawdzania"

 

 

my jak montujemy zestawy to je czesto sprawdzamy kilka godzin przed wysylka wiec nie pierdziel gupot jak nie wiesz o co chodzi jesli mowie o testach...

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites
i obowiazkowo stery 13.1 lub 13.2beta

 

 

 

 

my jak montujemy zestawy to je czesto sprawdzamy kilka godzin przed wysylka wiec nie pierdziel gupot jak nie wiesz o co chodzi jesli mowie o testach...

 

Spokojnie nic ci nie zarzucam . Mówie tylko że kupuje karte za 1800 zł a karta widać że już gdzieś próbowana no przepraszam bardzo ale płace za nieużywany sprzęt , a cwaniaki siedzą i grzebią przy tym kręcą i spradzają. A wiadomo gdzie się to dzieje

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

I tak 95% procent sprzetu ktory sie zamawia do firmy to podzespoly na zestawy bo kursy walut nie pozwalaja na trzymanie tego na pulkach. Jak ktos kupuje osobno przez internet to zawsze sie zamawia pod klienta od dystrybutora dlatego w wiekszosci sklepow masz wysylke w ciagu 24-48h chociaz sa wyjatki ale to wielkie sklepy

Link to post
Share on other sites
Moje pytanie skąd masz dostęp do obu kart??

 

Prywatne

Max, zrób testy z wyłączonymi optymalizacjami w sterownikach, wysoka jakość obrazu itp.

A jak myślisz jak było ustawione TS na aplikacje.

 

Zejdzie 3-4H to przelece przez te miejsca 13.2beta

Edytowane przez maxforces
Link to post
Share on other sites

Ja również składam gratulacje.

 

Z testu wynika, że HD 7970 wygrywa na punkty z GTX 670, tak więc kartę GTX 680 chyba można uznać za najwydajniejszą, jednordzeniową konstrukcję na rynku tyle, że Kepler jest mało opłacalny (chociaż jeśli zrobisz testy to chętnie je zobaczę ;) )

 

Mam jednak zastrzeżenie do optymalizacji strony maxforces.com - bardzo wolno się wczytuje :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...