Skocz do zawartości

Radeon 9200, a nowy komputer


Recommended Posts

Kupiłem dopiero co monitor SyncMaster 245B. Niestety jak podłączam ten monitor do Radeon 3000HD kabelkiem D-Sub, mam zły obraz. Podobnie jak podłączam do Radeona 9200. W Radeonie 9200 mam jeszcze dvi, które po podłączeniu kabelkiem dvi, do monitora, doskonale przesyła obraz. Czy jest sens starą kartę przekładać do tego nowego kompa? 

AMD Phenom II X4 965 3.40Hz
MSI 760GM-P21 AM3+
Zintegrowana Karta Graficzna Radeon 3000HD 
DDR3 4GB 1600MHZ
Zasilacz Akyga 400W ATX

Jeśli się da, to czy przy bardziej wymagających grach od gta3, komp będzie korzystał z tej lepszej karty?

A jak się nie da, to planuje co nie co lepszą kartę kupić od Radeona 3000HD 

geforce-9500gs-512mb-ddr2-hdmi-dvi-vga. Ciągnie tylko 50W co ma znaczenie przy tym zasilaczu...Lub tą NVIDIA GeForce 9600 GT 96W.

Edytowane przez albinoski1989
Link to post
Share on other sites

Tak żeby wszystko wyjaśnić. Pisząc Radeon 3000 HD masz na myśli jakiegoś radka z serii HD3xxx czy układ graficzny w który wyposażona jest płyta głowna ?

Tak czy inaczej złącze DVI jest na wszystkich radkach z serii hd 3xxx jak i na płycie głównej którą masz więc podłącz pod nie monitor

Edytowane przez IronFe
Link to post
Share on other sites

Na pewno chodzi o R3000HD z jego MSI 760GM-P21.

Też kiedyś próbowałem używać R3000 z chipsetu 760G na Asusie M5A78L-M LX V2 i również nie było DVI a po d-sub jakość obrazu jest fatalna (brak ostrości, smużenie).

 

Tak czy inaczej złącze DVI jest na wszystkich radkach z serii hd 3xxx jak i na płycie głównej którą masz

 

No właśnie o to chodzi że przy 760G może nie być DVI.

Edytowane przez Fenio
Link to post
Share on other sites

Ze strony producenta płyty

http://pl.msi.com/product/mb/760GM-P21--FX-.html#?div=Detail

 

http://pl.msi.com/pic/image/little_icon/Bult_ar_org.gifBack Panel I/O Ports - 1 x PS/2 mouse port
- 1 x PS/2 keyboard port
- 6 x USB 2.0 ports 
- 1 x Graphic Card port (to jest D-sub)
- 1 x DVI-D port <------ Jak byk pisze DVI-D
- 1 x RJ45 LAN jack
- 1 x 3 in 1 audio jack

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...