Skocz do zawartości

Radeon 7970 GHZ Edition / problem


Recommended Posts

Witam, mam mały problem. Podczas grania pojawiają mi się poziome paski i śmigają w górę lub w dół ( ciężko określić ) podobne do takich

( 0:30 ).  Na pierwszy rzut oka może być ich nawet nie widać ale po chwili na pewno każdy się spostrzeże. Zauważyłem ten problem tylko w grach. Na przykładzie PayDay... po włączeniu pojawia się intro i tam jest wszystko ok lecz po jego zakończeniu i wejściu w menu pojawiają się właśnie takie problemy jak i podczas grania ( oprócz przerywników filmowych )

Sterowniki to Catalyst 12.11 . Zasilacz Tremaltake 650W.

 

Dokładny link do karty : http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd-7970-ghz-edition-3gb-11197-12-40g-499886/

 

Zapomniałem dodać że do monitora podłączam zwykłym kablem z Adapterem DVI-VGA załączonym w opakowaniu ( podajże monitora )

Jeżeli podłącze dodatkowo kabel HDMI to problemy częściowo znikają, ale nadal występują tylko w  mniejszej ilości .

 

 

lub w filmie 1.15 ale moje są o wiele szybsze, jaśniejsze, chudsze. i jest ich więcej.

Link to post
Share on other sites

@PCLabspec w karcie nie ma wejścia DVI

@lukiwara11 mam kabel DVI ( był dołączony do monitora ) mam również przejściówkę mniej więcej taką ( http://allegro.pl/przejsciowka-dvi-na-vga-adapter-female-wyprzedaz-i2918616080.html ) była dołączona do monitora

Przełączyłem grafikę na integrę, kabel d-sub wyjąłem z przejściówki i wsadziłem do płyty głównej. Odpaliłem PayDay i w menu nic nie migało.

 

Więc wina monitora napewno odpada.

 

 

@

 

Pomyłka, mam kabel d-sub dołączony, a wejście dvi jest

Edytowane przez 19mateo19
Link to post
Share on other sites

Na karcie nie ma dvi ?

@PCLabspec w karcie nie ma wejścia DVI

@lukiwara11 mam kabel DVI ( był dołączony do monitora ) mam również przejściówkę mniej więcej taką ( http://allegro.pl/przejsciowka-dvi-na-vga-adapter-female-wyprzedaz-i2918616080.html ) była dołączona do monitora

Przełączyłem grafikę na integrę, kabel d-sub wyjąłem z przejściówki i wsadziłem do płyty głównej. Odpaliłem PayDay i w menu nic nie migało.

 

Więc wina monitora napewno odpada.

 

 

@

 

Pomyłka, mam kabel d-sub dołączony, a wejście dvi jest

 

Podlacz dvi i problem zniknie...masz kozak karte a laczysz monitor po analogu...totalny bezsens...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...