Skocz do zawartości

Sprzedam PC 4 rdzenie, gwarancja !


Recommended Posts

http://allegro.pl/phenom-ii-x4-955-4gb-gtx-460-xfx-450w-i2951740846.html

 

kontakt PW, allegro



 Do tego dysk WD 200GB gratis (w aukcji info dlaczego gratis). Dla forumowiczów upust.



Cena spadła do 1400 zł z KW i już jest ostateczna. Sprzedaje tylko całość, żeby nie było więcej pytań o to.



cena spadła do 1300 zł, ponieważ spieszno mi



Allegro zablokowało mi konto i nawet nie raczyło powiedzieć dlaczego ale możemy dogadać się tu na forum i ewentualnie z odbiorem osobistym. Cena 1300 zł + koszty wysyłki (liczę 40-50 zł, ponieważ karton jest duży i ciężki) Specyfikacja:

 

 

 

Procesor: AMD Phenom II x4 955 (4x3,2GHz)

Płyta główna: MSI 870-C45

Chłodzenie: SilentiumPC Fera 

Karta graficzna: Gigabyte GTX 460 768MB, 192bit, 

RAM: DDR III 2x2GB 1333MHz CL9 Crucial, 

Nagrywarka: Sasmung SH-222AB SATA, 

Obudowa: Silentium PC Brutus 310 + Wiatrak na górze, 

Zasilacz: XFX 450W SLI PSU (408W na lini 12V, mało który 500W ma tyle), 

Dysk twardy: Seagate 7200.9 Barracuda + WD 200GB (jest on w gratisie, ponieważ ma wysokie temperatury, właściwie ciągle ma 50 stopni, ja osobiście trzymałem na nim filmy i inne pierdoły)

 

 



1300 zł z KW, na razie allegro z przyczyn wyżej opisany, dalej nie odpisali :(

Link to post
Share on other sites

Jest w ogóle taka opcja w Phenomach II x4? Myślałem, że tylko w Phenomie II x2 można odblokować 4 rdzenie o odblokowywaniu 6 rdzeni nie słyszałem, więc nie wiem. Na pewno jest mnożnik odblokowany bo to Black edition, i do tego jest chłodzenie więc można kręcić.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Długo komputer nie był na sprzedaż bo najpierw miałem zablokowane allegro a później mnie nie było, dlatego teraz wystawiam jeszcze raz. http://allegro.pl/phenom-ii-x4-955-4gb-gtx460-xfx450w-dysk-grati-i3071466724.html

 

Mam do tego monitor LG flatron L1750SQ, ogólnie w pełni sprawny, tylko w prawym górnym rogu jest takie jakby odciśnięcie ( mieści to się w kwadraci może 2x2, nie przeszkadza to w użytkowania). Komputer jest teraz wystawiony za 1299 zł + 50 zł przesyłka, więc z monitorem będzie 1400 zł. Jak coś to pisać PW, allegro.



Dołożyłem monitor do aukcji. Oferty typu 800 zł na PW są trochę nie na miejscu. 


 



Cena spadła o 50 zł, dla osoby z forum przesyłka za free, czyli łącznie 100 zł taniej.

Edytowane przez blub17
Link to post
Share on other sites

bez monitora za 1100 bym brał

Bez monitora 1300 zł już z wliczonymi kw (50 zł bo karton duży i ciężki, do tego pudełka), pododawaj sobie najniższe ceny na allegro używanych podzespołów takich jak mam ja i zobaczysz, że wyjdzie Ci nawet więcej 

Link to post
Share on other sites

Dlatego napisałem, że wyjdzie więcej. Rzecz jasna o tym wiem dlatego cena jest niższa. Na części nie mam czasu, jeszcze allegro mi ****ało sprawę.

 

Cena 1380 zł z kw i z monitorem, mam jeszcze słuchawki steelseries siberie pomarańczowe, i podkładkę QCK steelseries tą największą, ale cienką. Jakby coś to pisać, możemy się dogadać.



http://allegro.pl/phenom-ii-x4-955-4gb-gtx460-xfx450w-lcd17cali-i3084103843.html

Dalej aktualne, cena 1350 zł + 30 zł kw, dla osoby z forum jakiś dodatkowy rabat. 

 

ZAMIANA NA LAPKA WCHODZI W GRĘ!

Edytowane przez blub17
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...