Skocz do zawartości

Karta graficzna do 1000pl


Recommended Posts

Dla mnie to sprzedawcy tyle wiedzą co na necie pisze,ajak nie wiedzą to wejdą i Ci powiedzą byle co przeczyta z pierwszej lepszej stronki mimo że dalej nie doczytał już że to gó**o prawda:-)Nie raz się spotkałem z takim sprzedawcą co w komputerowym robił przez przypadek,a tydzień wcześniej hamburgery mcdonaldzie.

Link to post
Share on other sites

Czyli mówisz ze to nieprawda i brać 660ti. Poczekam na jeszcze inne opinie, sprzedawca zdaje się znać na rzeczy... Proszę o liczniejsze wypowiedzi:)



Zmienił mi się budżet, mam do dyspozycji około 1500 pln, brac 670 od gigabyte? czy skok wydajności między 670 a 660ti nie jest wart dopłacania:   http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-660-ti-2gb-ddr5-pci-e-box-84-648314.html?attr=1-47155,248-546987

 

i 670:  http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-670-oc-2gb-ddr5-pci-e-box-84-576382.html?attr=1-47155,248-515888   ?

Edytowane przez snape89
Link to post
Share on other sites

decrypterie, ale ty bzdury opowiadasz:

 

http://www.anandtech.com/bench/GPU12/478

 

Pan sprzedawca z McDonalda miał rację. W CUDA 670 wyprzedza 570 o 10%, 660TI o 5%, więc różnice niewielkie. Snape89 zastanów się co jest dla Ciebie ważniejsze - gry czy CUDA? I czy opłaca Ci się brać 670?

 

Bardziej bym udezal w msi

uderzał

Edytowane przez mst
Link to post
Share on other sites
decrypterie, ale ty bzdury opowiadasz:

 

http://www.anandtech.com/bench/GPU12/478

 

Pan sprzedawca z McDonalda miał rację. W CUDA 670 wyprzedza 570 o 10%, 660TI o 5%, więc różnice niewielkie. Snape89 zastanów się co jest dla Ciebie ważniejsze - gry czy CUDA? I czy opłaca Ci się brać 670?

 

 

uderzał

a jednak:) na CUDA zależy mi bardziej niż na grach... no i ponad 300 zł w kieszeni (wybierając 660ti), przemyślę to jeszcze:)

Link to post
Share on other sites

Spoko jak karta ma służyć głównie do programu ,okazjnonalnie do gier.

Tak czy inaczej najlepiej wychodzi tą którą Ci doradziłem czyli gtx 670 która jest kartą taką jaką szukasz czyli mocna w CUDA i bardzo wydajna do gier.Pytanie tylko ile tak naprawde potrzebujesz do gier,bo różnica w cenie między 670 a 660ti jest spora,w wydajnośći cuda już nie aż tak bardzo jak w grach ,a szkoda wydać kilka stów extra.

Pozdro i udanego zakupu.

Link to post
Share on other sites
Hmm już myślałem że się zdecydowałem ale dostałem od sprzedawcy taką oto wiadomość (gdy pytałem o CUDA):

 

''Generalnie jeśli oprócz gier potrzebujesz dużej mocy w obliczeniach (wykorzystanie CUDA) to nową generację (czyli 6xx) możesz od razu pominąć. nVidia w tym cyklu (tj. w tej rodzinie) poprawiła lekko wydajność, zmniejszyła pobór mocy, ale wydajność CUDA olali. Shaderów mają dużo, ale na wydajność obliczeniową się to nie przekłada. Stąd do innych zastosowań niż gry nowa seria średnio się nie nadaje (zwłaszcza na tle serii 5xx)"

 

Czy możecie się do tego odnieść? Czy tak jest naprawdę?

Dla mnie to sprzedawcy tyle wiedzą co na necie pisze,ajak nie wiedzą to wejdą i Ci powiedzą byle co przeczyta z pierwszej lepszej stronki mimo że dalej nie doczytał już że to gó**o prawda:-)Nie raz się spotkałem z takim sprzedawcą co w komputerowym robił przez przypadek,a tydzień wcześniej hamburgery mcdonaldzie.
Czyli mówisz ze to nieprawda i brać 660ti. Poczekam na jeszcze inne opinie, sprzedawca zdaje się znać na rzeczy... Proszę o liczniejsze wypowiedzi:)

Zmienił mi się budżet, mam do dyspozycji około 1500 pln, brac 670 od gigabyte? czy skok wydajności między 670 a 660ti nie jest wart dopłacania:   http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-660-ti-2gb-ddr5-pci-e-box-84-648314.html?attr=1-47155,248-546987

 

i 670:  http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-670-oc-2gb-ddr5-pci-e-box-84-576382.html?attr=1-47155,248-515888   ?

Jesli dalej jestes uparty na nv to z linku powyzej jest dobra mowie o gtx670 ,roznica jasne ze bedzie,a jesli mozesz odpuscic to wez hd7970 ktory bedzie wydajniejszy niz wszystko co bys nie wzial.

Widzę, że dzieli nas ewolucyjna przepaść i do tego strugasz debila, dlatego postaram się pisać prostymi słowami.

 

Autor poprosił o odniesienie się do słów sprzedawcy na temat możliwości CUDA w serii 6xx. Niedość, że się do tego nie odniosłeś, to na dodatek zacząłeś opowiadać jakieś pierdoły o sprzedawcach z McDonalda sugerując, że 670 jest najlepsza. Nie zapytałeś nawet w jakim stopniu autorowi zależy na grach, a w jakim na CUDA. Autor może mieć w du**e dodatkowe 30% wydajności w grach, a ty go narażasz na bezsensowne koszty. Pilnuj się i nie nabijaj bezsensownych postów. gó**o mnie obchodzi to, że piszesz z telefonu - pisz wolniej, to nie będziesz robił błędów.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem że musisz pracować w jednym ze sklepów skoro tak Cie to uraziło.Nie napisałem o akurat tym sprzedawcy,nie gadaj mi że wszyscy sprzedawcy w sklepach komputerowych mają o nich pojęcie bo dobrze wszyscy wiemy że tak nie jest!

Bierz 660Ti lub 580 bo się nie wiele różnią a którą nie weźmiesz i tak będziesz zadowolony.

Edytowane przez decrypterie
Link to post
Share on other sites

Teraz to już nie wiem, czyli CUDA w 660ti będzie gorsze niż w 580? skłaniałbym sie do zakupu nowszej karty, ponieważ taką zawsze łatwiej sprzedac po pewnym czasie. Poza tym nie wiem czy 580tka weszłaby do mojej budy (brutus 430).Powiedzcie mi tylko jak z tym CUDA:)

Edytowane przez snape89
Link to post
Share on other sites

Ja się boje aż wypowiadać bo mnie zaraz ktoś zje,ale masz podany w linku wyżej wyraźnie wykres że 580 wychodzi lepiej ale nie na tyle lepiej żeby brać starszy model karty,jest zbyt mała różnica,brałbym nowszą kartę czyli 660ti która jeszcze jest chyba tańsza.Podejrzewam że to zrobi jeszcze różnice, 660ti ma więcej pamięci.Na + nowsza karta będzie mniej prądożerna.

Link to post
Share on other sites

hej:)

Wybrałem jednak 580 i byłbym zadowolony, gdyby nie fakt, że program działa tak samo jak działał za HD4000(tyle samo FPS), nie wiecie może jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy? może trzeba coś włączyć w sterownikach (najnowsze 310)

Edytowane przez snape89
Link to post
Share on other sites

Tak, wyłączyłem karte zintegrowanom, ale nie o tym chciałem pisać:) Problem rozwiązany - trzeba kupić licencje tego programu aby ucruchomić encodowaniem przy pomocy CUDA, Co do tego wątku - chciałem podziękować wszystkim za pomoc przy doborze karty, ja jestem bardzo zadowolony:) Problem rozwiązany - Pozdrawiam

Jarek

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...