Skocz do zawartości

Problem z wyborem monitora


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez creshu,

Recommended Posts

Witam ,

 

 

Pirewszy raz sie wypowiadam na tym forum, i mam nadzieje ze ktos bedize w stanie mi pomoc ...

 

 

kupuje wlasnie komputer (po przesiadce z wiekowego juz laptopa)

 

cala skyzynke mam w miare ogarnieta, ale dalej mam problem z monitorem

 

zestaw ma byc ogolnie uzywany do gier i filmow, ok 22-23 cale (wolabym nie brac wiekszego jako ze mam dosc maly pokoj i siedze stosunkowo blisko) niechcialbym wydac wiecej na monitor niz 700 pare zlociszy...

 

przczytalem juz mase forum i baardzo rozne opinie slyszalem i nie moge sie zdecydowac jako ze rozrzut modeli jest ogromny ....

 

aktualnie rozwazam  te dwa modele :

LG IPS237L

 

i

 

iiyama ProLite X2377HDS-B1

 

jakies moze opinie?

Link to post
Share on other sites

no chcialbym go raczej do gier, i filmow, i zdaje sobie sprawe ze budzet jest dosyc maly i dlatego pytam.. bo chcialbym cos w miare mozliwosc najlepszego w tej cenie, chociaz czytalem ze przy takim budzecie to wlasciwie nie ma roznic.., no ale niestety coz zrobic... biedny student

Link to post
Share on other sites

zamowiony, podlaczony, wypas =) pieknie pracuje (chociaz ciezko sie przyzwyczaic po przesiadce z 16calowego klapka) dobre katy (przynajmniej jak dla mnie) zadnych martwych pixeli, i nawet bleeding i rpzeswietlenia o jakich sie tyle oczytalem, po zmiejszeniu jasnosci prawie nie widzialne... w kazdym razie nic nie przeszkadza=) ... dodatkowo kabel dvi w zestawie i masa portow USB, dzieki wielkie za pomoc !

 

a co do gwarancji .. to nie sprawdizalem dokladnie.. ale wydaje mi sie ze 3  lata door to door od della

Edytowane przez creshu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...