Skocz do zawartości

Gladius M40 vs Regnum L50


Recommended Posts

Witam, zastanawiam się na tymi dwiema obudowami:

http://www.silentiumpc.com/gladius-m40-pure-black/

 

http://www.silentiumpc.com/regnum-l50-pure-black/

 

Czy w Gladiusie trzeba ściągać przedni panel do czyszczenia filtra?

Czy w Gladiusie zmieści się Thermalright HR-02 Macho?

Czy warto dopłacać do Regnum?

Proszę o jakieś opinie na temat tych obudów.

 

Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje, mój budżet to około 300zł.

Moim zdaniem główne zalety obudowy to wyposażenie, czyli ilość wentylatorów oraz łatwość czyszczenia filtrów.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Jak zamontowac zasilacz? Zaprojektowane jest zeby pobieralo powietrze z pod obudowy ale na wielu recenzjach widzialem zasilacz zamontowany w ten sposob zeby bral powietrze ze srodka, moze poprostu zlozyli "zeby bylo".

Lepiej zeby bral powietrze ze srodka czy z pod obudowy?

Link to post
Share on other sites

Zasilacz montuje się do wewnątrz obudowy ?

Ja u siebie w gladiusie m40 mam do dołu zasilacz, pod nim masz dokładnie otwór by brał świeże powietrze z zewnątrz plus jest tam filtr przeciwkurzowy, który łatwo wyjmuje się do czyszczenia. Przedni panel  cały łatwo się ściąga do czyszczenia, pociągasz od dołu za niego i wyskakuje z zaczepów, górny filter po naciśnięciu odskakuje. Ogólnie super dostęp do filtrów, zero problemów z czyszczeniem.  Ja jestem zadowolony z tej  obudowy, duży spadek temperatury karty graficznej hd7850. W stresie miałem wcześniej 62C teraz 56C. Dwa wentylatory z przodu robią swoje. Na górze możesz zamontować dodatkowo dwa 120. Polecam to obejrzeć

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...