Skocz do zawartości

Czy Ph x4 965 BE pociagnie HD7950


Recommended Posts

Gość rezerwuar

Zmiana 965 na 1090T jest słabo opłacalna, co najwyżej na 1045 i kręcić ale to też niewiele zmieni.



Powinno byc OK z pf 965be czy z ph1090T?

 

co to jest Sandy/Ivy

Sandy Bridge  i Ivy Bridge - procesory Intela Core i3/5/7 zdecydowanie lepsze jeśli chodzi o gry i nie tylko.

Link to post
Share on other sites
Obecnie mam Phenoma 965BE i Karte HD6870 ale chce ja wymienic na HD7950 lub Gf 660ti

tylko niewiem czy niebedzie mi jej troche blokowal procek

 

 

moze lepiej wybrac HD7870

 

Z gory dziekuje

Bierz HD 7870 XT LE albo Saphire HD 7870 Boost. Jest wystarczający dla Phenomka.

Link to post
Share on other sites
spokojnie możesz brać 7950, 

wgl. skąd te pomysły ,że procek coś blokuje  :rotfl:

 

Boże, widzisz, a nie grzmisz...

Dlaczego ludzie z takimi poglądami muszą się wypowiadać i robią bałagan w głowach ludziom, którzy mają mniejszą wiedzę na te tematy?

965 BE nie wyciągnie z 7950 pełnego jego potencjału...jeśli chodzi o tą kartę to zdecydowanie lepiej poradzi sobie Intel. Jak napisał rezerwuar, nawet X6 niewiele tu zmieni...

Wg. mnie najlepszą opcją maksymalną dla 965 BE będzie 7870, choć przypuszczam, że też nie wszystko z niej wyciągnie.

Link to post
Share on other sites
Nie chodzi o to, że blokuje czy ogranicza(nie czepiajmy sie słówek) tylko przy Phenomie nie rozwinie w pełni skrzydeł.

co kolega ma na myśli "nie rozwinie w pełni skrzydeł" ?

ja nie widzę problemu jeśli będzie to komputer tylko do gier

 

Boże, widzisz, a nie grzmisz...

Dlaczego ludzie z takimi poglądami muszą się wypowiadać i robią bałagan w głowach ludziom, którzy mają mniejszą wiedzę na te tematy?

965 BE nie wyciągnie z 7950 pełnego jego potencjału...jeśli chodzi o tą kartę to zdecydowanie lepiej poradzi sobie Intel. Jak napisał rezerwuar, nawet X6 niewiele tu zmieni...

Wg. mnie najlepszą opcją maksymalną dla 965 BE będzie 7870, choć przypuszczam, że też nie wszystko z niej wyciągnie.

jakieś herezje kolega szerzy

Link to post
Share on other sites

ok. dzieki z pomoc

wezne HD7870

a w przyszlosci pomysle o zmianie procka

a nawet jesli zmienie na mocnego intela wraz z plyta

to sadze z HD7870 i tak da rade, bo jak patrze na parametry to ona nieodbiega az tak bardzo

od HD7950 a cenowo to przepasc

 

Dzieki i pozdrawiam

Edytowane przez mirko-36
Link to post
Share on other sites

Z polaka zawsze mialem 3

a jak wprowadzili 1 to jechalem na miernych

no ale jakos sie przeturlalem przez 11 klas

 

 

mrgibbass widze ze procka masz podkreconego do 4.2ghz

jest to bezpieczne bo ja narazie mam 4ghz

noi sie wlasnie zastanawiam nad 4.2ghz

Edytowane przez mirko-36
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...