Skocz do zawartości

Nie można przejść przez instalacje win 7


Recommended Posts

Cześć Wam.
Mój problem polega na tym, że nie mogę zainstalować win7, gdy dochodzę do okienka pierwszego 
gdzie należy wybrać język itd. Nie reaguje myszka ani klawa, nie można wyłączyć kompa tylko reset.
Wcześniej robiłem to 3 razy i nie było żadnego problemu a tu taki zonk. Windows oryginalny 64bit.

Link to post
Share on other sites

Nie. Myszka i klawa w  biosie działają więc czemu nie miały by przy instalaji, zresztą powinienem mieć możliwość sama klawą. Dodam, że gdy kompa bez płyty odpalam to zaczyna się "pierwsze uruchomienia komputera" czy coś w tym stylu i przerzuca mnie znow do instalacji a później , że tak powiem ta "zwiecha" gdzie nic nie mogę zrobić poza resetem.

Edytowane przez histeryczny
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Rozumiem, że z komuterem wcześniej nic się nie działo ? Ale jak bez płyty odpalasz, normalnie z dysku ? Nie kapuję. Skoro piszesz do mnie to masz drugi komp pod ręką. Weź tą płytę ściągnij ze strony m$ win 7 usb tool - zrób sobie kopię na penie (zakładam, że masz pena) i tak spróbuj.

Link to post
Share on other sites

Nic się działo. Jak mam płyte w napędzie od razu przechodzi do instalacji. Gdy ją wyciągnę uruchamia się jakby normalnie, pisze nawet, że mogę uruchomić w trybie awaryjnym i tam normalnym. Ale nawet po kliknięciu tego odpala się instalator, nie wiem jakim cudem.
Nie mam drugiego, piszę z telefonu. Nie mam możliwości (jakbyś mi polecił) abym poszedł do kogoś to zrobić.

Link to post
Share on other sites

Kiedyś starty komp łapał mi restarty przy instalacji windy i winowajcą okazał się padnięty układ RAM. Wyjmij jeden układ (zakładam, że masz 2 x 4 GB) i zobacz czy śmiga. Jeśli problem występuje nadal, spróbuj z drugim układem (tak żeby zawsze na płycie było tylko 4 GB).

Link to post
Share on other sites

Problem się rozwiązał. Gdy byłem bez radny odłaczyłem komputer z planem, że w poniedziałek zaniosę go 
do kogoś kto mi rozwiąże problem. Tutaj na pw chciał mi pomóc dam111111. Podłączyłem komputer,
nie zdążyłem do biosu wejść odpalił mi się instalator i jakimś cudem odzyskałem władzę nad myszka i klawiaturą.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

To nie jest cud. Nie dopatrzyłem się, że masz płytę asus. Znikły Ci porty usb. Odłączenie zasilania spowodowało że wróciły. Znany problem. Jak się zaczęło to będą Ci teraz znikać. Co jakiś czas aż się wk*****z i sprzedasz tą płytę. Bo do tego sprzętu to ona ni w Ch*j panie.



Miałęm asusa za 1366zł, wiesz ile mi się uruchamiał komp na najnowszym biosie ? 2 minuty. Na moim biostarze teraz za 600zł odpalam pulpit w 23 sek od momentu wciśnięcia przycisku co można by jeszcze przyspieszyć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...