Skocz do zawartości

karta grafiki pod zestaw


Recommended Posts

Witam

 

Wiem że mnie zaraz zjedziecie. Wiem też o podobnych postach ponizej ale musze zapytać :(=). Dla odwagi wcześniej podrasowałem się nalewką babuni

 

(nabieram tchu) i ciurkiem lece....

 

i5-2550k, 16GB RAmu MSI z77a-g43 (zestaw kupiony dzieki waszej pomocy) potrzebna mi do tego karta.

Obecnie mam GF9600Gt. i gram max (dopóki monitor mi się nie zbije / a codziennie w niego rzucam czym popadnie) na rozdzaiłce 1200x na coś tam (nalewka mi szkodzi) więc przydało by się wymienić

 

Chcaiłbym odżałować 400zł ;(=)

Polecacie Radek 7770 Saphire ?.  Co z innymi producentami MSI i tym podobnymi :)

 

pozdrawiam

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

ja jak się podleję nalewką to wszystko mi lepiej chodzi zero klatkowania,nie taniej Cie wyjdzie kolejna nalewka.

Ja sprzedałem GTX przed wczoraj 470 SOC na gwarancji jeszcze był ale za 500zł,byłem bardzo zadowolony,bardziej niż z radka co mam obecnie(nie mówie o wydajnośći)chociaż gorsza nie była bo miałem je w SLI,różnica taka że takiego 7770 weźmiesz nówke,będzie połowę mniej prądożerna a wydajnościowo jeden pieron,może w grach co physX wykorzystują będzie na plus dla gtx.

Zakładając że masz wersje 1GB to tu oto szybkie porównanie:

http://www.hwcompare.com/12020/geforce-9600-gt-1gb-vs-radeon-hd-7770/

Nie wiele jak za 400zł extra,jakbyś szarpnął za swoją na szybkiego ze 100zł to mógłbyś dołożyć do czegoś lepszego bo procek masz fajny.

To wszystko odemnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
ja jak się podleję nalewką to wszystko mi lepiej chodzi zero klatkowania,nie taniej Cie wyjdzie kolejna nalewka.

Ja sprzedałem GTX przed wczoraj 470 SOC na gwarancji jeszcze był ale za 500zł,byłem bardzo zadowolony,bardziej niż z radka co mam obecnie(nie mówie o wydajnośći)chociaż gorsza nie była bo miałem je w SLI,różnica taka że takiego 7770 weźmiesz nówke,będzie połowę mniej prądożerna a wydajnościowo jeden pieron,może w grach co physX wykorzystują będzie na plus dla gtx.

Zakładając że masz wersje 1GB to tu oto szybkie porównanie:

http://www.hwcompare.com/12020/geforce-9600-gt-1gb-vs-radeon-hd-7770/

Nie wiele jak za 400zł extra,jakbyś szarpnął za swoją na szybkiego ze 100zł to mógłbyś dołożyć do czegoś lepszego bo procek masz fajny.

To wszystko odemnie.

 

Nalewka nie wchodzi w gre na dłuższą mete. Upgrady na ekranie w postaci białych myszek znacznie utrudniają celowanie. 9600 mam 512 RAMu. hmmm po tym porownaniu myślałem że z 7770 bedzie znacznei większa różnica :), chyba że to wina nalewki. Dzieki za strone moze warto dołożyć popatrze na wydajności i może dołoze tą 100we... ale to jak nalewka zejdzie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...