Skocz do zawartości

Mini zlot na IEM Katowice 2013


Recommended Posts

Nigdy nie grałem w LOLa, SCII czy WoT, więc mnie tam gry nie interesują, sprzętu mało, ludzi za dużo, kolejki do wszystkiego, niewiele atrakcji, więc taka mała kiszka :P

 

No ale jak już się wejdzie na widownię to jest za******a atmosfera :D

Fajnie, że taka wielka impreza w Polsce się odbywa, a super, że w Katowicach :P

Link to post
Share on other sites
Szkoda gadać, jak zobaczyłem tą kolejkę to zrezygnowałem....

W sumie się nie dziwię. Ja już po godzinie stania zrezygnowałem, ale niestety nie umiałem wyjść - tylko dzięki temu dotrwałem do końca ;)

 

No ale jak już się wejdzie na widownię to jest za******a atmosfera :D

W tłumie też za******a atmosfera - ktoś puści streama z LOLa/SCII, ktoś inny zacznie krzyczeć "gdzie są drzwi?!", a jeszcze ktoś inny zacznie kurzyć fajki Ci pod nosem. Wszystko przy takim ścisku, którego nie da się nawet porównać z zatłoczonym autobusem z targowiska w Piekarach Śląskich (stare babcie i te sprawy - kto był ten wie).

Link to post
Share on other sites

Godzinę minimum poczekasz, ja jadę tak, żeby tam być o 11:30, wtedy jak staniesz w kolejce to wejdziesz, ale poczekasz te 30minut.

Albo wejdę na legitymację prasową ;)

 

 

Nagrody dzień drugi:

 

 

http://i45.tinypic.com/33f6m8m.jpg

Edytowane przez majormajewski
Link to post
Share on other sites

haha major codziennie chodzi tylko po to by nagrody wygarniać ^^ kurde wybrałbym się, lecz niestety czeka nauka, oraz do katowic z Opola też kawałeczek ^^, chodź gdyby nie nauka pojechałbym i nawet postać w tej kolejce, a tak to fotki pooglądam, zróbcie więcej.

Link to post
Share on other sites
Byłem również dzisiaj. Niestety ludzi 2x tyle co wczoraj, a na wejście czekałem 2h (standardowe, bez jakiegoś upoważnienia VIP). Jeżeli ktoś ma zamiar jutro jechać, to polecam ustawić się już koło 10 :)

Ja wczoraj wchodziłem prawą stroną ok. godziny 12-13 to czekałem tylko jakieś 10-15 minut potem tylko mnie sprawdzili i tyle. Lepiej by się oglądało co tam było jakby takiego gigantycznego tłoku nie było. Przynajmniej udało mi sie doczołgać do stoiska mirillis i dostałem smycz :P

Link to post
Share on other sites

Bardzo duży tłok, jestem za daleko do katowic. Miło popatrzeć na prezenty i prezentacje wideo. To chyba jest, ostatnia impreza Intela. Ogólnie zlocik fajny , przyciąga graczy, jestem ulubionym graczem BF3.Crysis3,Fifa 13. poszaleć można     :D

 

http://www.extremetech.com/wp-content/uploads/2012/12/bond-jaws-amd-vision-348x196.jpgNastępny Zlot  może pojawić w 2015 roku AMD Vision kontra Intel.    :P

Edytowane przez extremme
Link to post
Share on other sites

Ciekawe, ja byłem ok. 12:20 i wbiłem normalnie bez większego problemu, czas oczekiwania to chyba jakaś minuta była, ew. półtorej. Jak wychodziłem było niewiele więcej osób, trzy minuty czekania max. Wychodziłem po 14:00 czyli długo nie zabawiłem, ale nie pojechałem tam patrzeć jak ktoś gra w lola/starcrafta [bo nie czaje o co w tych grach chodzi, nie kręci mnie to] ale z czystej ciekawości i żeby zobaczyć co tam jest. Widownia dość pokaźna, pogubiłem się z kolegą trochę jak wejść tam na tą część, gdzie inni byli powystawiani, ale z wskazówkami ochroniarzy się udało :D O dziwo kolejek do sprzętu nie było, jakby ktoś chciał pograć na czymś, to specjalnie nie trzeba było czekać. Tam, gdzie się coś działo (czyli ten turniej w WOT'a, gdzie tam komputronik jakieś pieroły rzucał i się ludzie jak na mięso rzucali było troche osób, ale nie, żeby się przejść czy coś nie dało.

 

Osobiście nie narzekam, mimo iż gdy mnie nie kręcą to widziałem Z77 Mpower na żywo (była w 800D na stoisku MSI), Bitfenix Shinobi XL, Bitfenix Prodigy [nie podejrzewałem, że to takie bydle wielkie będzie), ryba kręcił na azocie (miałem wrażenie, że był smutny i przybity, ale może nudne takie kręcenie i pokazywanie w kółko :D

 

Nic nie przywiozłem, bo się nie będę prosił o jakieś gadżety, nie kręci mnie to, nie potrzebne mi do szczęścia  Jak dla mnie nawet jak ktoś gier nie lubi to warto się przejechać, nie ma co zbytnio narzekać, jedynie na tych wszystkich gimbusów, gdyby dali jakąś opłatę np. 10zł, to nie szarpnie nikogo po portfelu, a niektórych by tam może nie było, ale i tak nie było specjalnie bydła i ogólnie gównazerii, chamstwa. Na plus.

Link to post
Share on other sites

No to nieźle chyba z kolegą trafiłem, bo na na luzie się wbiłem tam bez żadnego problemu, tak mu opowiadałem że tam pisali na necie że czekali 30min albo i dłużej, a tutaj w niecałe dwie minuty byliśmy w środku :D Zawsze mam fuksa, chyba jednak to że głupi ma zawsze szczęście się sprawdza :D

Link to post
Share on other sites

Klasyfikacja WBG IEM Katowice [re-run] 

 

 

Po trzech, a w zasadzie czterech dniach emocjonujących spotkań poznaliśmy zwycięzcę Intel Extreme Masters Katowice w Starcrafta II. Został nim reprezentant Incredible Miracle - First, który w wielkim finale pokonał swojego rodaka Dream'a. Podczas ceremonii zakończenia wręczono również nagrodę dla MVP turnieju. Kto nim został?

 

 

W ostatnim dniu Intel Extreme Masteres rozgrywki rozpoczęły się od pojedynków ćwierćfinałowych. Zwycięsko wyszli z nich dwaj Koreańczycy Dream oraz Parting. Jak już wiecie pierwszemu udało się dojść aż do wielkiego finału, gdzie spotkał się z First. Na początku walka była naprawdę zacięta. Na każdej mapie następowały zwroty akcji, co przechylało szalę zwycięstwa raz na jedną, a raz na drugą stronę. Ostatecznie lepiej z presją poradził sobie First, który pokonał przeciwnika wynikiem 3:1 i dzięki temu mógł się cieszyć z najwyższego stopnia podium. http://www.esl.eu/pl/iemkatowice/

First
Dream

MVP turnieju, czyli najbardziej wartościowym graczem, został zawodnik Alternate - Socke. Nagroda na pewno zasłużona, bowiem w całym turnieju Niemiec pokazał się ze znakomitej strony. Swój udział na Intel Extreme Masters w Katowicach zakończył dopiero na półfinale, gdzie przegrał z późniejszym zwycięzcą całego eventu.

Edytowane przez extremme
Link to post
Share on other sites

Atmosfera ponoć tak się podobała organizatorom że znowu ma być w Katowicach za rok, co też właśnie miał przekazać ponoć ten komentarz "See you next year" (takie chodzą plotki).

 

Generalnie Fajnie by było!, lecz myślę że niestety będzie w innym kraju. 

Link to post
Share on other sites

From January 28th to Febuary 3rd, 2013, Intel Extreme Masters will return to Campus Party in Sao Paulo, Brazil. The tournament will have a total prize purse of $50,000. At Brazil's famous LAN party and trade show Campus Party, 8 of the world's best teams will be competing for $50,000 in League of Legends.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...