Skocz do zawartości

KArty graficzne - jaką wybrać


Recommended Posts

wiem, wiem , mocno polecany praktycznie nie obciążający GPU dxtorry robi filmiki ciapki :/ Fraps wcina mocno klatki, ale przy jakości , którą oddaje jest to uzasadnione ;) Kolega umieścił na naszym kanale prolog z DS3 nagrywany Actionem  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=hsM4ag4O4d4

 

robimy offtopic %-)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Gdybym to ja nagrywał to by było all max :P

 

Kolega nagrywał ten filmik na  średnich na  630M od Nvidii także chodzi pięknie :P

 

EDIT: to jednak średnio niskie :/

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

pozwolę odnieść się do: (far cry 3)

 

 
Konfiguracja zapewniająca najlepszą wydajność
  1. Procesor – Intel Core i7-2600K albo AMD FX-4150 lub lepsze
  2. Pamięć RAM – 8 GB
  3. Karta
    graficzna – Karta graficzna współpracująca z DirectX 11, obsługująca
    shadery w wersji 4.0 oraz posiadająca co najmniej 1024 MB RAM-u

 

No to na co ja mam liczyć :D i tak jestem zadowolony. Nagrywałem action na zint i powiem że klatek nie zjada tak, ale jeśli chodzi o jakość to nie jest ona taka jak we frapsie. A ja próbuję cały czas wota rozgryźć czemu mam tak mało FPS. k0chan, co masz na myśli mówiac

ustawiasz wtedy na sztywno w frapsie 30

Da się na sztywno ustawiać fpsy? żeby nie spadały?

 

@Rafcio o której grze piszesz?

Edytowane przez NieJestemPRO
Link to post
Share on other sites

pozwolę odnieść się do: (far cry 3)

 

No to na co ja mam liczyć :D i tak jestem zadowolony. Nagrywałem action na zint i powiem że klatek nie zjada tak, ale jeśli chodzi o jakość to nie jest ona taka jak we frapsie. A ja próbuję cały czas wota rozgryźć czemu mam tak mało FPS. k0chan, co masz na myśli mówiac

Da się na sztywno ustawiać fpsy? żeby nie spadały?

 

@Rafcio o której grze piszesz?

ostatni mój post dotyczył Dead of Space 3 na GTS630M

 

A na konfigurację zapewniająca maksymalną wydajność nie patrz. Tu chodzi o ultra z włączonym dosyć wysokim aa :)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

ie k0chan. wiesz jak ja zrozumiałem "stałe FPS" że Fraps ma opcje której nie znam, że jak ma się tyle fps, to tyle się ustawia i nie spada :D.

 

No ale i tak się dziwie że mi działa na ultra z takim wynikiem pomimo wszystkiego. Bo na minimalne

 

 

  1. Procesor – 2.66 GHz Intel Core 2 Duo E6700 albo 3.00 GHz AMD Athlon 64 X2 6000+ lub lepsze
  2. Pamięć RAM – 4 GB

Zalecane:

  1. Procesor – Intel Core i3-530 albo AMD Phenom II X2 565 lub lepsze
  2. Pamięć RAM – 6 GB

 No to tak jak pisałem. 8GB ram by się przydało.

Link to post
Share on other sites

nie patrz na wymagania NIGDY, no chyba że masz archaiczny sprzęt - oni zawsze zawyżają, żeby potem ie było sytuacji , że ktoś kupuje grę i mu nie chodzi - a tak to mają czysto na papierze, że nie spełniał Pan wymagań minimalnych :) - z reguły jak np  w minimalnych jest 9800gt to na pewno i na 8600 gt się uruchomi :)

 

np Farcry 3

WYMAGANIA MINIMALNE:
System operacyjny: Windows® XP (SP3) lub Windows Vista® (SP2), Windows® 7 (SP1) lub Windows® 8
Procesor: Intel® Core®2 Duo E6700 @ 2.6 GHz lub lepszy, AMD™ Athlon™64 X2 6000+ @ 3.0Ghz lub lepszy

Pamięć RAM: 2 GB Windows® XP / 4 GB Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8
Karta graficzna: 512 MB zgodna z DirectX® 9.0c z obsługą Shader Model 3.0 lub lepszą; NVidia™ 8800 lub lepsza, AMD™ HD 2900 lub lepsza (lista wspieranych kart graficznych znajduje się poniżej*)
Miejce na dysku twardym: 15GB

Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX® 9.0c z najnowszymi sterownikami
Obsługiwane akcesoria: Klawiatura, mysz, kontroler.

DVD-ROM: DVD-ROM Dual Layer
Internet: Szerokopasmowe połączenie internetowe wymagane do aktywacji gry oraz rozgrywki wieloosobowej.

 

a tu masz na czym klient sobie gra - niby nawet nie powinien uruchomić gry, bo nie osiągnął minimalnych :)

 

Link to post
Share on other sites

frapsem dobrze sie nagrywa ale jak kl/s nie spadają poniżej 30 - ustawiasz wtedy na sztywno w frapsie 30 i jest git (youtube i tak na 29,7 konwertuje wszystko) - a co do zajmowania, wolę mieć pełny jakościowo obraz tego co nagrałem, później na youtube jak ktoś sobie ogląda w 720p albo 1080p to ma identyczną jakość jak z oryginału

Nagrywając w MSIA nie masz takiej jakości?

 

we frapsie w zakładce movies masz opcje co do fps, dżizas, takie rzeczy trzeba tłumaczyć? :roll:

Ahh.. każdy jest przecież tak genialny jak Ty i musi wszystko wiedzieć? :]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...