Skocz do zawartości

AMD pehnom 955 - nie daje rady? Wolna praca w Office, Mozzilla, z pdf


Recommended Posts

wszystko wygląda normalnie, w menedzerze nie widac zeby cos nadmiernie obciązało, widocznie w tamtym programie tak tylko złopałeś... ale ta temp. nie powinna byc tak wysoka i to moze zamulac procek, sprawdz jak ostygnie, jak na zimno bedzie ok to najpewniej trzeba bedzie nową pastę podłożyć na procek

Edytowane przez akonk
Link to post
Share on other sites

Ok sprawdzę jutro jak włączę ciekawi mnie to bo obudowa jest przewiewna są wentylatory.



Włączyłem i to samo jak chłodniejszy jest procek.



Pracowałem na komputerze uruchomiłem kilka programów i skanowałem antywirusem i wydaja mi się duże temperatury były? do 75 max to dobrze pokazuje?

http://img443.imageshack.us/img443/9430/10120131.jpg

Link to post
Share on other sites

Po uruchomieniu było ok, mniej niż 50 dopiero jak zaczynam coś robić wiele rzeczy na raz to zauważyłem że rośnie.

 

Zrobiłem jeszcze taką rzecz założyłem inne konto gościa i wylogowałem się ze swojego (admina) i zalogowałem i ale numer inaczej działa nie przycina tylko jest jakby wrażenie input laga takie skoki jak wczytuje obrazki ale wreszcie płynnie przewija jak rolką na myszce to przewija tylko wczytuje skokami grafikę zrobiłem to na nowym koncie nie administratora.
Bo u siebie na koncie to nie dość że skoki to jeszcze przewijam rolką na myszce a dokument nie nadąża.
Czyli z tego wynika że mam coś na swoim koncie?
A te skoki wczytywania to mogą być z winy karty czy czego?

Link to post
Share on other sites

jak włączysz kompa to powinno byc trochę wiecej niż masz w domu, czyli jakies trzydziesci pare stopni, a jak masz od razu ok 50, czy nawet ponad 40 to cos jest z chlodzeniem, sprawdz czy wentylator sie kreci, a jak jest ok to trzeba chyba będzie zmienić pastę pod radiatorem, a sprawdz jeszcze jakie temp. są w bios i jakims innym programem

Edytowane przez akonk
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...