Skocz do zawartości

Gigabyte HD5770 problem fpsy counter strike


Recommended Posts

Witam, kilka dni temu wymieniłem kartę z GF9600GSO na wyżej wymienionego radeona

-zainstalowałem sterowniki ze strony gigabyte odpalilem csa i fpsy skacza miedzy 40-70 podczas gdy na starej karcie nie było z tym zadnego problemu i stale utrzymywało się 100fps.

-Odinstalowałem je i zainstalowałem te z załaczonej do karty płyty, cs uruchamia się ale tylko na softweare i wykakuje blad ze na opengl nie da się uruchomić gry

-odistanowałem i sciagnelem z jakiegoś forum 12-8_vista_win7_win8_64_dd_ccc whql problem ten sam co w przypadku sterownikow ze strony gigabyte

 

dodam że synchronizacja pionowa off a mój obecny sprzęt

AMD II X4 3.0GHz
4GB DDR3 1600MHz
Gigabyte HD5770
Asrock a55m
Chieftec 500W

 

Jest ktoś w stanie podpowiedzieć mi co trzeba zrobić aby to działało tak jak należy? Proszę o w miarę szczegółowe instrukcje bo można powiedzieć że laik ze mnie w tych sprawach

Link to post
Share on other sites

Stery nic tu nie mają do gadania, w marku osiągniesz normalny wynik. Karta nie wchodzi na taktowania 3d i dlatego masz mało fps, musisz zmienic jej profil na maksymalna wydajność albo przypisać profil dla aplikacji, chyba da się to zrobić

Link to post
Share on other sites

Wykres o który Ci chodzi nadal nie rusza, fps nadal te same

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0ff88a637c8d7769.html

Oto jak ustawiłem

ustawienia standardowe- tego nie moge zmienic

antyaliasing-zarzadzane przez aplikacje

filtrowanie anizotropowe-wydajnosc

tesalacja-optymalizacja amd

filtrowanie tekstur-wydajnosc

poziom szczegółowośći  mipmap-wydajnosc

odsw pionowe-wył

tryb antyaliasingu-multiprobkowanie aa

ustawienie opengl-potrojne buferowanie

pisałem troche skótowo jak ktos chce pelna nazwe danej opcji ot jest na zdjęciu

Link to post
Share on other sites

amd vision engine control center to chyba to samo co ten catalyst control center, to zjęcie co wysłałem to wszsytko opcje zawansowane,  i tak sa ustawnione jak napisałem, wcześniej ustawiałem jeszcze: 

opcje standardowe-> ustawienia 3d-> ustawiłem na najwieksza wydajnośćbo wtedy mam tylko 1 parametr do wyboru i tez nic

 

 

Sciagnałem 3dmark06 i program nie odpala blad ten sam co u kolegi w tym temacie http://forum.benchmark.pl/topic/28906-3dmark06-error/

Edytowane przez ciobus
Link to post
Share on other sites

w msi ab zrób sobie dwa profile (mogą być z takimi samymi taktami nawet , czyli standardowymi) w setings wejdz w Profiles  i zobacz, czy ci drugi profil przypisał do aplikacji 3d (1 i 2 np) to powinno ci w prosty sposób załatwić sprawe

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...