Skocz do zawartości

Problem z instalacją sterwoników dla AMD HD6670


Recommended Posts

Mam problem. Zainstalowalem sterowniki najnowsze do karty radeon 5700 i po instalacji mam ciagle "standardowa karta graficzna" i po instalacji wyskakuje blad "program catalyst control center nie jest obslugiwany przez te wersje sterownika wlaczonej karty graficznej. Zaktualizuj sterownik graficzny AMD albo wlacz karte AMD przy uzyciu menadzera ekranow" instalowalem inne wersje ale nic. Przełączam chwilowo na wbudowaną kartę i narazie działa. Gdy przełączę kabel na hd6670 po ładowaniu biosa i Windowsa ekran staje się czarny, lecz słychać dźwięk Windowsa.
Sterowniki zainstalowanie dobrze.
 

Link to post
Share on other sites

czemu do 5700 jak masz 6670?

A jaka to różnica przecież jest jeden sterownik do wszystkich kart od HD3xxx do HD7xxx.

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonaiw_vista64.aspx

Istotniejsze jaki to sprzęt, płyta gł., ect. Prawdopodobnie jest coś namieszane w ustawieniach, która karta ma być używana zintegrowania czy dedykowana.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gygabyte G31M

W sumie ta karta jest pierwszy raz w tym komputerze...



Po poprawnym od instalowaniu ( kolejny raz ) sterowników AMD Catalyst program prosi mnie aby restartować kompa, co z chęcią robię. Ładuje się bios i win lecz gdy dochodzi do momentu gdzie powinien być napis Zapraszamy nie ma go. Cały czas mam również zainstalowanie sterowniki Intel Graphic Media Acceleration Driver - nie jestem pewien czy je też usunąć :(

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że problem jest softwarowy a nie z hardware, jakieś pomysły gdy to nie pomoże?



O ku**a, działa! Przepraszam za tą ekscytację :D Myślałem że próbowałem wszystkiego : aktualizacje, kable, zasilacz, czy PCI sprawne a tu jeden szczególik. Wielkie dzięki Kolego +++ dla ciebie :D czyli co teraz poprawnie sterowniki ? :D

Link to post
Share on other sites

Skoro one tak, to Ty tak:

1.  Odinstaluj stery AMD.

2.  Zainstaluj i uruchom CCleaner i wyczyść rejestr.

3.  Zainstaluj i uruchom Driver Sweeper.

4.  Wybierz czyszczenie sterowników do karty graficznej AMD.

5.  Po wymaganym restarcie zainstaluj najnowsze stery do swojego modelu karty graficznej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...