Skocz do zawartości

Od nich warto kupować.


Recommended Posts

Była już masa tematów z cyklu "oszukał mnie s*******". Proponuję zrobić coś w drugą stronę. Jeśli kupiliście coś od innego forumowicza i wszystko skończyło się cacy dajcie tu jego nick i co było przedmiotem handlu. Postaram się zbierać wszystko do kupy i pisać kto i ile pochwał dostał. Taka lista pozwoli na bardziej bezstresowe zakupy niejednokrotnie z pominięciem alledrogo.pl Co o tym sądzicie?

 

Od siebie dam 2 userów:

1. SlawekR 2 transakcje obie ekspresowe miłe i przyjemne 1 raz Asus GTX 580 DCuII i Skythe Infinity

2. michalinio22 monitor Asus 22" -wysyłka bez alledrogo. Monitor dostałem po 2!! dniach (Wa-wa-> Kraków), w lepszym stanie niż w opisie :D

Link to post
Share on other sites

Ja sprzedałem na forum mój zasilacz chiefteca (igoras1997), procka 550BE (moso bodajże), płytę główną i gadżety gigabyte (jacekghotic) i jeszcze parę innych rzeczy  :D I w drugą stronę mogę polecić z nimi transakcje jeżeli można.

Edytowane przez mrgibbass
Link to post
Share on other sites

temat juz taki jest :P

forum.benchmark.pl/topic/11342-oszuści-zaufani-sprzedawcy-i-kupujący/page-18

 

ja od siebie poleca Diego_90 ponad rok temu zakupiłem be quiet l8 630w - dziala do dzis :)

 

aha widzę, że siebie też można polecać :D więc sprzedalem 6 x i7 950, intel dx58so, i5 760, 2x2gb patriot viper ddr3, gigabyte p55a ud3, corsair 600t, kilka telewizorów, office 2007, nikon s220 i s80 i wiele innych :D 0 negatywow

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

@up nie widziałem niestety :ups: ...  w takim razie warto byłoby podkleić tamten temat (albo ten jeśli się rozrośnie :D )

 

EDIT: Ciebie to chyba nie trzeba już polecać :)

 

 

Taki temat już istnieje, zamykam.

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...