Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam mozliwosc zakupienia karty graficznej używanej GTX285 od Gainward 2gb DDR3 512bit od mojego dobrego znajomego za około 400 zł. Czy opłaca się ten zakup ? Jesli miałbym wybierać inna kartę nie ryzykuje używek od nieznajomych. Jakies opinię lub propozycje ? Reszta budy to Core 2 Quad, 4gb ram ddr3 i zasilacz OCZ 500W.

Link to post
Share on other sites
Gość vtruck754

Dokładnie. Na gtx285 nie odpalisz prawie żadnej z nowych gier. Ona nie obsługuje nawet dx10.1, tylko pierwszy marny dx10. Ta karta to już szrot. A cena też nie jest okazyjna. Szukaj czegos z 6850/7770 lub z nvidii to gtx560 lub 650 no ewentualnie 460 byle wersja 1gb. I nie bój się używek, czasy wypiekania kart w piekarniku już minęły.

Link to post
Share on other sites

No ja już sprzedałem GTXa 260 192 Core :) Po premierze Krzysia 3 kupię coś z DX11. Na razie znowu 8800GTX w budzie :)

 

Autorze 4 stówy za tę kartę to przesada. Tak jak koledzy pisali, brać się tej karty nie opłaca. Kupuj coś z DX11.

Edytowane przez Lewy648
Link to post
Share on other sites

Za trochę ponad 4 stówki można wyrwać referenta gtx470 ... W życiu nie bierz gtx 285 za takie pieniądze. jak mnie drażnią takie typy szukające przysłowiowego jelenia i pozbywające się starych gratów za zawyżone kwoty.

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

gtx285 za 4 stówki i to od znajomego - nieźle by cie wydoił, za 300 można się zastanowić, ale i tak nie warto, jak wyżej koledzy napisali zaraz wysyp gier na dx11 i co z tą kartą będziesz robił? no tak, można wtedy stać się zatwardziałym konserwatystą i grać tylko w stare gry :)

szukaj hd7770, hd5850 bym sobie darował, bo ona do starszych gier to była mocna, za to w nowych, obsługujących dx11 już wychodzą na wierzch jej słabe teselatory

Link to post
Share on other sites

Dokładnie jak k0chan mówi. 5850 się nie opłaca. Jest to dalej wydajna karta ale w DX11 przegrywa z 6850 którego w tej cenie znajdziesz (sam sprzedałem 2 takie po trochę ponad 400zł). W kwocie którą dysponujesz szukaj HD6850,7770 albo GTX4601GB/470. GTX560 sobie daruj bo to kotlet 460. Nie bój się używek od innych wystarczy na komentarze popatrzyć (już zresztą widać, że znajomy chcę Cie na jakieś 100PLN naciąć).

Link to post
Share on other sites
gtx285 za 4 stówki i to od znajomego - nieźle by cie wydoił, za 300 można się zastanowić, ale i tak nie warto, jak wyżej koledzy napisali zaraz wysyp gier na dx11 i co z tą kartą będziesz robił?

No jak to co? Zagra we wszystko poza crysis 3 w dx10 i różnicy pewnie nie zauważy, karta jeszcze całkiem wydajna i spokojnie można pograć. Co nie zmienia faktu, że ta karta to już zabytek i w tej cenie się nie opłaca.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...