Skocz do zawartości

Karta graficzna do 2000 zł


Recommended Posts

Witam wszystkich. Jestem zainteresowany kupnem karty graficznej do 2000 zł. Wymieniam mojego starego GTX 285 z Accelero Xtreme GTX Pro( (to najlepsze chłodzenie powietrzem na świecie więc chętni pisać;p ). Zależy mi na karcie, która uciągnie gry na maksie przez kilka następnych lat. Gram w rozdzielczości 1920 x 1080. Żadne CF czy SLi nie wchodzi w grę. Czy jest sens kupować kartę z wersją 4 GB pamięci ? Pomóżcie :).

 

Sprzęt:

 

Intel Core i7 920 @ 4 GHz + Scythe Mugen 2

MSI X58 Pro

Kingston HyperX 12 GB DDR3 1600 MHz CL9

BeQuiet StraightPower E6 600W

WD Caviar Green 1 TB

Cooler Master HAF 912

Edytowane przez TornadoNew
Link to post
Share on other sites

nie ma co, 680 się średnio opłaca, brałbym 660TI albo 670, i tak dają rade ze wszystkim  co wyszło i wyjdzie pewnie ;)

 

a jak miałym szaleć, to miast 680 wolałbym SLI z 660Ti cena nieco wyższa ale wydajnosc ciekawa no i 2 karty od razu inaczej wyglądają ;)

Edytowane przez Szejk Jasim
Link to post
Share on other sites

Autor nie chce koniecznie wydać tych dwóch tysiaków, ale twierdzi, że jeśli będzie trzeba to jest w stanie - myślcie ludzie. Lepiej zaoszczędzić i wziąć Vapor-X, dlaczego?

- zaoszczędzona kasa, za która można kupić coś dodatkowego

- Lighting jest głośny

- ASUS ma zryty serwis

- autor nie szuka karty do ekstremalnego podkręcania, ale do grania

- poruszyłeś sprawę designu - naprawdę uważasz, że do niebieskiej płyty MSI będzie pasować karta z żółtymi czy czerwonymi akcentami?

- polecam przejrzeć test Lightingów czy Matrixa. Ta super sekcja zasilania i inne bajery nic nie dają - przerost formy nad treścią.

 

Wciąż uważasz, że to "nie jest bez sensu"?

Link to post
Share on other sites

tak uważam, że dla niektórych nie jest to bez sensu... są różne testy, jak i różne opcje oc, z wodowaniem włącznie, różnie też niektórzy podchodzą do kwestii kolorystyki, naprawdę do sprawy można podejść na wieloraki sposób.

 

Dodam, że dla mnie wydawanie kasy na Lighting czy Martixa jest bez sensu, ale staram się rozumieć ludzi, którzy mają takie "fanaberię"... a ze słów autora nie wywnioskowałem, że jak piszesz, nie chce wydać tych 2k.

Link to post
Share on other sites

Ja również polecam Ci Vapor-x, posłuchałem Sn1PeR w moim temacie gdzie to chciałem kupić Gtx'a 670/80, ale jednak zdecydowałem się na propozycje sapphire. Bardzo fajnie chodzi, póki co nie bawiłem się w żadne OC itd gry chodzą i gra gitara o to mi chodziło. A zostaje Ci coś ponad 300zł w kieszeni, a za to można kupić dysk SSD lub zostawić sobie kasę na coś dla siebie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...