Skocz do zawartości

Palit 9500GT 512mb 128bit ddr2 / 350watt ibox ?


Recommended Posts

Za niewielkie pieniadze trafił się mi komputer

Płyta Glówna:Gigabyte M52L-S3P

AMD Sempron 2800+

NV Palit 9500GT 512Mb 128bit DDR2

ram 2x512/667

Samsung 320GB/Sata2

Nagrywarka DVD/Sata2

 

i Mam zasilacz ibox 350watt jest on słaby i nie wiem czy odpale na nim taki komputer i chcę się was poradzić czy odpale na nim kompa czy tez nowy kupić.

Będę go i tak sprzedawał więc chcę sprawdzić czy wszystko do końca z nim ok ;]

Link to post
Share on other sites

Ej ja mam taką płytę i prawie taką kartę (9500GT to mrożonka 8600GT) :P

 

a za ile ten zestaw bo jest nieco beznadziejny :wariat:

Po 1. z jedno rdzeniowym prockiem dużo dziś nie zdziałasz

Po 2. 9500GT z DDR2 będzie wolniejszy od mojego 8600GT z DDR3 :D

Link to post
Share on other sites

Dane z tabliczki z tego iboxa możesz sobie wsadzić głęboko tam gdzie światło nie dochodzi :wariat:

 

To jest pesudo zasilacz, zmień go czym prędzej, z każdą wypracowaną godziną zwiększasz ryzyko spalenia całego kompa przez ten zasilacz.

Link to post
Share on other sites

A prawdę mówiąc, widziałem ostatnio test takich zasilaczy (Feele itd.), to iBox jednak jest najgorszy z nich wszystkich. Pozostałe jako tako się sprawowały, a ten był tragicznie słaby i aż niebezpieczny.

Link to post
Share on other sites

A prawdę mówiąc, widziałem ostatnio test takich zasilaczy (Feele itd.), to iBox jednak jest najgorszy z nich wszystkich. Pozostałe jako tako się sprawowały, a ten był tragicznie słaby i aż niebezpieczny.

Masz gdzieś linka do tego testu? :P
Link to post
Share on other sites

iBox robi też różne akcesoria komputerowe klawiatury, głośniki, kamery int., milkrofony (sam mam mikrofon iboxa :P )

Wszystkie tej samej jakości (czyli kiepskiej)

 

Tak wogóle to odradzam kupowanie myszek czy klawiatur "markowych producentów" bo strasznie szybko się rozpadają - przu zakupie oszczędzasz sporo kasy względem porzadnych producentòw ale pm kilku miesiacach pożałujesz że nie chciałeś dopłacić kilkunastu zł do solidnego producenta.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...