Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ehh, typowa odp na forach;x 

Vegeta chce kupic tylko proca a nie zmieniac cala platforme, bo mowic co by bylo lepiej to mozna bez konca...

do q9300 z 7770 wystarczy markowe 400(i tak ten zestaw wezmie duzo mniej niz 400 ;p)

co do bf to uciagnac uciagnie ale, ale,ale bez szalu z detalami czy rozdzielnia. sam mialem 9300, zamienilem na phenoma x4 965be i nadal nie ma szalu w bf

Link to post
Share on other sites

dobrze, wszsytko rozumiem ale kolega chce kupic proca za dajmy na to 300zl a zmiana platformy wiaze sie z wiekszymi kosztami. bo po 1 plyta, po 2 nowy procek, po 3 bankowo nie ma teraz ddr3 wiec tez zmiana ogolnie wyniesie go to z 2-3 razy drozej niz 9300

Edytowane przez silentpa100r
Link to post
Share on other sites

przez rok grałem na tym procesorze (3,1Ghz + gtx275, 1920x1080 na multi średnie ustawienia) w BF3 i nawet nie najgorzej chodziło w sensie płynnie dla oka, później kupiłem do tego proca gtx-a 570 i na ultra były mikro przycięcia (luki w obrazie między klatkami) występowały raczej rzadko ale płynna gra to nie była dlatego grałem na wysokich i już nic takiego nie zauważyłem. dopiero i5 zagwarantował płynna gre bez tych luk jak to nazwałem na ultra. podsumowując tan procek jak najbardziej opłaca się kupić bo jest on w stanie zapewnić płynną animacje na wysokich ustawieniach w rozdzielczość FHD, o ultra raczej można zapomnieć bo dochodzi wtedy wygładzanie krawędzi co jest zabójcze i dla karty i proca. 

Link to post
Share on other sites

Też używałem Q6600 około 5 lat super procek ale z czasem jak nabyłem gtx'a 570 zostałem uświadomiony ze do pełnego wykorzystania karty wymagana  jest zmiana platformy:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...