Skocz do zawartości

Karta graficzna do 200zł


Recommended Posts

Witam. Dziś dostałem nowy komputer, jednak muszę dokupić kartkę, której do zestawu brakuje. Myślałem nad kartą GeForce 9800gt lub HD 4850 . Nie wiem, która lepiej pokaże się w grach. A posiadam tylko 200zł.

 

Płyta główna: Gigabyte H61M-USB3-B3

Procesor: Intel Pentium g860

Ram: 4GB DDR3

Windows 7.

Zasilacz: TakeMe 450 Silent. 450W.

Edytowane przez czerwin97
Link to post
Share on other sites

4850 nie warto kupowac w celu uzytkowania, bo AMD nie zapewnia wsparcia i nie wydaje nowych sterownikow, gry nie sa optymalizowane pod stare karty amd. Jedyny powod zakupu tej karty to lokata kapitalu, gdyz z powodu wysokiej awaryjnosci dzialajacych 4850 jest niezwykle malo, niedlugodzialajaca 4850 bedzie unikatowym egzemplarzem kolekcjonerskim. Jedyna sensowna opcja do codziennego uzytkowania w tej cenie to gts 250.

Link to post
Share on other sites

Zgodze się z userem wyżej, HD4870 będzie dobry w tej sytuacji.

 

Ale wygląda na to że znowu Nividia vs. AMD....

 

Lewy narożnik: GTS 250

Prawy narożnik: HD4870

 

Ciekawe kto wygra?

 

nowe gry - gts250, stare - 4870 i to z dużą przewagą
Link to post
Share on other sites

4850 nie warto kupowac w celu uzytkowania, bo AMD nie zapewnia wsparcia i nie wydaje nowych sterownikow, gry nie sa optymalizowane pod stare karty amd. Jedyny powod zakupu tej karty to lokata kapitalu, gdyz z powodu wysokiej awaryjnosci dzialajacych 4850 jest niezwykle malo, niedlugodzialajaca 4850 bedzie unikatowym egzemplarzem kolekcjonerskim. Jedyna sensowna opcja do codziennego uzytkowania w tej cenie to gts 250.

 

ten znow bredzi....

nie sluchaj go bo to nvidia typu 8800 padala i tzreba bylo ja w piekarniku smazyc...ech...

Link to post
Share on other sites

ten znow bredzi....

nie sluchaj go bo to nvidia typu 8800 padala i tzreba bylo ja w piekarniku smazyc...ech...

 

osobiście mam taką nividie w ''zapasie'' jakby coś się stało z moim ZOTAC' em GTX650 TI...

Ale i tak uważam że to już złom...

Ta karta była dobra ale kiedyś..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...