Skocz do zawartości

Kilka pytań co do kupna nowego PC'ta


Recommended Posts

Witam !! Jestem nowym użytkownikiem i mam zamiar kupić nowego pc'ta , ale kompletnie sie na tym nie znam . Więc mam do was 2 pytania :

1 . Czy mogli byście złożyć mi zestaw pc ( do gier ) do 3500 zł na serwisie : http://www.morele.net/

2 . Czy na http://www.morele.net/ można kupić ten zestawik na raty ?

Link to post
Share on other sites

-i5 2550k(715zł)

-Asrock P67 B3 (321 zł)

-Dyski Hitachi 1TB SATA II(269zł) lub segate

-MSI GTX 660TI (1129zł) albo Sapphire 7950 OC(1155zł)

-Nagrywarka Asus(69zł)

-Zasilacz XFX 550W (230zł)

-SilentiumPC Brutus 410(135)

-Kingston HyperX (151 zł)

 

tak,na Morele można kupić na raty ;D

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Dzięki za tak szybkie odpowiedzi , jeśli chodzi o pierwsze 2 zestawy to chyba nie skorzystam ponieważ jestem zwolennikiem karta Radeon :) . 3 zestawik jak najbardziej :) , mam jeszcze pytanie co do tej karty z ostatniego zestawu , czy da sie ją trochę podkrecić jeśli będzie brakowało mocy ?

Link to post
Share on other sites

weś Sapphire Radeon HD7950 Wer.OC dodatkowo dostajesz 3 gry! Far cry 3,Sleeping Dogs,Hitman 5

 

I tutaj widać poziom twoich wypowiedzi, radzę zakupić słownik. I jakbyś był choćby minimalnie doinformowany to tych gier już się nie dostaje.
Link to post
Share on other sites

Nie słuchaj go ... Akurat w stosunku do poprzednich serii AMD sobie lepiej poradziło niż NV.

HD7950 jest lepszy od 660ti. Zestaw ViXen i rezerwaur są bardzo dobre ,jednak bym brał od rezerwaur który ma lepsza płytę.

Link to post
Share on other sites

Sorry.Każdemu może zdarzyć się błąd. A po drugie ta promocja trwa podobno (tak mi powiedział jeden użytkownik)że promocja trwa do marca 2013 r.Niemniej jednak i tak 7950 będzie (moim zdaniem) rozsądniejszym wyborem niż 660ti.Ale mówię,to tylko moje zdanie.

Edytowane przez ViXenPL
Link to post
Share on other sites

Nie słuchaj go ... Akurat w stosunku do poprzednich serii AMD sobie lepiej poradziło niż NV.

HD7950 jest lepszy od 660ti. Zestaw ViXen i rezerwaur są bardzo dobre ,jednak bym brał od rezerwaur który ma lepsza płytę.

 

Może byś podał argumenty dlaczego niby jest lepszy od 660Ti?

 

Który ma lepsza płyta, Kali jeść, Kali pić.

Link to post
Share on other sites

A może objaśnisz mi skąd wiesz niby o mikroprzycieciach? w kartach AMD ? Testowałeś ze wiesz?

Ponieważ ma większa wydajność ? Lepiej sobie daje rade w wymagających grach ... Co by tu jeszcze ... Większy potencjal OC

MSI Z77 GD55 jest lepsze od Asrock'a P67 pro3 b3 gdyż ma możliwość łączenia kart , dłuższą gwarancje , możliwość użytkowania z zintegrowanej karty graficznej.

Edytowane przez Tridefy
Link to post
Share on other sites

O mikroprzycięcia być już filmiki ja dać link Jaazik jeść Jaazik pić. Potencjał OC? Ty to udowodnić, największy potencjał OC mieć Asus i MSI, ale Asus udzielać zła gwarancja, a MSI chyba nie mieć Power Edition w tej cena.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZM043GqzRuk

Edytowane przez Jaazik
Link to post
Share on other sites

Zrobiliście mi taki mętlik w głowie że już sam nie wiem, co prawda jeszcze nigdy w moim komputerze nie siedział radeon, ale zawsze miałem do nich słabość . Mój młodszy brat miał zawsze radeony, i naprawdę robiły dobre wrażenie , ja jednak zawsze byłem szczęśliwym posiadaczem GeForca i nie narzekałem . Po tych materiałach wnioskuje że aby uniknąć problemów lepiej kupić GTX 660 Ti , lecz to tylko moje wrażenie ( i chyba tak zrobię ) . Tylko jeszcze 1 czy 8GB ram'u starczy temu potworowi ?

Link to post
Share on other sites

A ja mam 7870 i żadnych przycięć nie mam :)

 

I brałbył 7950, bo jest w porównywalnych pieniądzach, a ma chodziażby większą szynę i każdy dobrze wie, że geforce z serii 6xx stosunkowowo słabo się kręcą w porównaniu do radków. A przy sterach 12.11 7950 odstawia 660ti :)

Link to post
Share on other sites

Skoro budżet pozwala to oczywiście lepiej HD7950 , co do 660ti to tam gdzie istotny jest podsystem pamięci gtx66X będzie wypadać gorzej od konkurencji , ponieważ 192bit i niesymetryczny kontroler dławi wydajność gpu , do tego niestety dokłada się jeszcze rop.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...