Skocz do zawartości

Karta graf do 500zł


Recommended Posts

W BF? o 0,5 klatki?

Raczysz chyba żartować ? :roll: Gdyby było 0,5fps to nie pisał bym o znacznej różnicy. Zależnie od ustawień może to być nawet 10fps różnicy, przy 1080p na ultra to jest różnica pomiędzy grywalnością (>30fps) a brakiem grywalności (<30fps)

http://www.bit-tech.net/hardware/graphics/2012/10/09/nvidia-geforce-gtx-650-ti-review/5

Bardzo podobnie wygląda różnica w Skyrim i wielu innych grach, bo R7770 to po prostu karta wyraźnie słabsza.

 

Raczej 7750.... w cenie do 500zł ciężko znaleźć coś nowego i wydajnego

Według twojej definicji kastrata to zarówno 7770 jak i 7750 są "kastratami" względem 7970 więc nie ma sensu nazywać 650ti kastratem bo generalnie wszystkie karty tego segmentu to kastraty. Za niewiele ponad 400zł kupi 7770 a jak dobrze poszuka to i 650ti kupi za niewiele ponad 500zł. 7750 to niższa półka skoro mówimy o cenie do 500zł.

Link to post
Share on other sites

Nie lepiej GTX460 1GB od Gigabyte'a ?

Przecież taką 7770 zjada na śniadanie nie wspominając o podkręceniu GTX'a...

 

gdzie ty masz to śniadanie? bez OC hd7770 jest porównywalna , a niekiedy szybsza, po OC dorównuje spokojnie GTX650ti, poczytaj troche, zanim następnym razem palniesz babola
Link to post
Share on other sites

@up

miałem Gigabyte'a HD7770 i GTX'a 460 od Palita w wersji SONIC (dopóki go nie spaliłem przesadzając z taktowaniem gpu)

GTX460 gołym okiem był wyraźnie wydajniejszy zarówno w grach jak w 3DM 11 i w Ventage.

Nikt mi nie wmówi że jest inaczej więc sobie oszczędź komentarzy.

podkrecony HD7770 ledwo dogania GTX460 na stocku, LEDWO.

 

Reszta bebechow to

i5 3570k

Z77X-UD5H

8GB RAM

Chieftec 500Watt

 

PS. Nie jestem fanboyem NVIDII.

Edytowane przez Freestyler
Link to post
Share on other sites

to jakoś słabo sobie tego gtx-a porównywałeś do HD7770, ja też miałem tą kartę (nawet 2 razy) i jedno co jest pewne w dx11 jest słabsza od radka (UH 3.0), w starych grach faktycznie kilka klatek może więcej ale i tak na obydwu w starych grach idzie pograć na full detalach, poza tym masz dość mocny procesor, ludzie ze słabszymi cepami i tak wezmą coś od AMD , ze względu na ****a.e sterowniki do kart fermi (od gtx460 w górę)

Link to post
Share on other sites

testy tych kart referatów na takich samych bebechach

 

HD7770

 

3DMark 11 Performance DX11 score:3510

3DMark Vantage P GPU score: 13430

Unigine Heaven FullHD 4xAA: 26,3 fps

Crysis FullHD 4xAA DX10: 21,2

 

 

GTX460

 

 

3DMark 11 Performance DX11 score: 3290

3DMark Vantage P GPU score: 12450

Unigine Heaven FullHD 4xAA: 25,6

Crysis FullHD 4xAA DX10: 20.9

 

 

 

jak widać amd mocniejsze choć są to modele referencyjne to pewnie w wersji autorskich różnica będzie taka sama

 

tylko pod względem przpeustowości jest lepsza a tak to hd we wszystkich testach jest lepsza

Link to post
Share on other sites

akurat gtx-a 460 miałem zbyt krótko, dam więc porównanie do hd6850, który mi na wiosnę padł

 

hd 6850 3dmark Vamtage: GPU Score 15233

 

http://dc399.4shared.com/img/NO0KKAl5/3dmark_Vantage_Phenom_II_x4_95.png

 

hd 7770 3dmark Vantage GPU Score 15474

 

http://dc626.4shared.com/img/Sw2cfQtX/3dmark_Vantage_PII_x4_96540GHz.png

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Zazwyczaj jest dopisek V2, bądź rev.2 - to jest karta wtedy w rewizji 2.

 

Ogólnie teraz w sklepach z nowym asortymentem, znajdziesz same V2 (chyba że jakiś leżak to i może się trafi 1).

 

Sam przed świętami stałem przed wyborem 7770 - wybór padł na Asusa, jestem bardzo zadowolony - oprócz spadku ceny ;)

 

Pozdrawiam.

 

EDIT:

Nie widziałem 2 strony - mój bład.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Najlepiej kup sobie GTX650 Ti dołożysz te 30-40zł i kupisz sobie od ZOTAC.

Mała, cicha i fajnie się prezentuje...

A nie jest tak bardzo prądożerna jak starsaze wersje GTX.

A różnica między HD7770 a GTX650 Ti jest od 10% do 30%. (wydajność)

Edytowane przez Madejoo
Link to post
Share on other sites

ja cię nie będę namawiać ale miałem Gtx i są bardzo wydajne, ci co mówią że pradozerny ok bardziej niż inne patrz na różnice między kartami a nie ile pobiera. Jak to przeliczysz w skali miesiąca to się będziesz śmiać a zwłaszcza że nie grasz chyba po 10h dziennie a że nie jest to i tak mocny komp to zawsze pomoże physix w nie których tytułach. Nie namawiam na mojego ale za 450 już wyrwiesz gtx470 i nie bardzo częstona gwarancji.

Edytowane przez decrypterie
Link to post
Share on other sites

No niby tak wydajność zależy też od procesora.

Ale te 40zł dołożyć przecież to w kieszeni prawie nie odczuwalne.

Więcej za codzienne potrzeby płacimy. Wystarczy ograniczyć

inne zbędne wydatki i kupićGTX 650 Ti...

Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony.

Mam wersje od ZOTAC, jest cichutka i super śmiga :)

 

Pozdrawiam, :rudolph:

Link to post
Share on other sites

Porównanie kart :

 

Gtx 650Ti vs HD 7770 : klik

Gtx 650Ti vs HD 6850 : klik

HD 7770 vs HD 6850 : klik

 

Ja właśnie kupiłem HD 6850 ze względu na dwukrotnie więcej jednostek ROP od 650Ti i HD 7770 i dobre oc . Co kupisz to i tak będziesz zadowolony , te karty są porównywalne i dużej różnicy pomiędzy nimi nie ma. hd 6850 po mocnym oc jest na wydajności hd 6870 , który jest mocniejszy od 7770 i 650Ti .

Edytowane przez Robcio5551
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...