Skocz do zawartości

Windows 7Ultimate x64 błedy CRC


Recommended Posts

Otóż mam problem posiadam Windowsa 7 Ultimate 64 bitowego.Wszystkie programy działają sprawnie ale gdy chce wypakować winrarem lub 7zipem albo nawet zainstalować program lub grę wyskakuje błąd CRC... lub po prostu pisze failed. Jakoś to przebolewałem aż do dzisiaj gdy przy instalacji Dragon Age wyskakuje błąd ( instalacja się kończy i pisze failed "coś tam coś tam") próbowałem instalować 7 razy z każdą zgodnością i jako administrator. Proszę o pomoc ponieważ nie mogę zainstalować prawie niczego z instalacją DirectX tez miałem problemy. Ściągałem nawet ripy jakichś gier żeby sprawdzić czy się dobrze rozpakują ale nic z tego. Czy muszę od nowa instalować 7 proszę o pilną pomoc Pajo.

PS Moja konfiguracja

CPU:

Intel Pentium D 820 2,8 GHz

@3,5GHz

karta graficzna:

ATI Radeon HD4650+ 1gb

dyski twarde:

Maxtor DiamondMax 21 160 GB

płyta główna:

chipset Intel G41

EP41-UD3L

pamięć RAM:

DDR-2 800 4 GB

2x 2gb

Link to post
Share on other sites

Teraz mam taką konfiguracje i jest tak samo system jest na 160gb dysku.

CPU:

Intel Core2Quad Q9300

karta graficzna:

ATI Radeon HD4650+ 1gb

dyski twarde:

Maxtor DiamondMax 21 160 GB i Samsung 500GB SpinPoint F2EG HD502HI

płyta główna:

chipset Intel G41

EP41-UD3L

pamięć RAM:

DDR-2 800 4 GB

2x 2gb

EDIT

MEM TEST 4.0 70%/100% 0 błędów

Instalować od nowa Windowsa czy próbować coś jeszcze test dysku zrobiłem HD Tune(bez błędów)

Link to post
Share on other sites

A czy ta gra jest przeznaczona na windows 7 64 bit ? Może instalujesz software dla platformy 32 bit i dlatego te problemy - też to miałem jak przesiadłem się na vistę ultimate 64 bit , ale teraz nie narzekam - tryb zgodności hula aż miło.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...