Skocz do zawartości

Ściąganie gry z własnego źródła i oryginalny CD-Key?


Recommended Posts

Na allegro można kupić wiele kluczy do gier po okazyjnej cenie, tylko że grę trzeba pobrać na własną rękę. I mam pytanie jak to z tym jest. Czy jeśli grę ściągnę z torrentów i wpiszę oryginalnego keya to jest to legalna gra? Generalnie nie ściągam nielegalnych gier, dlatego się pytam, bo te klucze to ciekawa opcja ;)

 

tutaj przykład: http://allegro.pl/dirt-3-pc-24-7-cd-key-i2900324934.html

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No właśnie w tym wypadku jest inaczej. Pomiędzy CD-Keyem a kluczem do pobrania ze steama jest różnica jakiś 10-20 złotych. Nie jest to astronomiczna kwota, ale jestem po prostu ciekawy ;)

Aukcja, którą podałem nie daje możliwości pobrania gry. Sam klucz do wpisania po zainstalowaniu. Tak samo jak skany pudełka niektórzy sprzedają.

 

 

 

 

KLUCZ NALEZY AKTYWOWAC

PODCZAS INSTALACJI GRY

 

PRZED ZAKUPEM UPEWNIJ SIE ZE POSIADASZ DOBRA WERSJE GRY, PONIEWAZ KLUCZ NIE DAJE MOZLIWOSCI POBRANIA GRY

 

KLUCZ AKTYWUJE WERSJE SINGLE I MULTIPLAYER

Edytowane przez adam09626
Link to post
Share on other sites

Będzie działać ta wersja Dirta jest pod GFWL

Co do steam...

(czysta instalka bez witaminek )

Aktywujesz klucz niech tam pobierze 1mb robisz steam off

wystarczy zainstalować albo skopiować do odpowiednich folderów pliki

Steam instaluje gry tak:

X:\Steam\SteamApps\common

Tak więc dla np. Sleeping Dogs będzie to wyglądać tak

X:\Steam\SteamApps\common\Sleeping Dogs

Sam kupowałem tak keye

BFBC2,BF3,Batman Arkham City i wiele innych :)

Link to post
Share on other sites

Na allegro można kupić wiele kluczy do gier po okazyjnej cenie, tylko że grę trzeba pobrać na własną rękę. I mam pytanie jak to z tym jest. Czy jeśli grę ściągnę z torrentów i wpiszę oryginalnego keya to jest to legalna gra? Generalnie nie ściągam nielegalnych gier, dlatego się pytam, bo te klucze to ciekawa opcja ;)

 

tutaj przykład: http://allegro.pl/di...2900324934.html

 

pozdrawiam

 

To zależy od licencji więc musiał byś spędzić z 10 min na czytaniu i 30 na zrozumieniu większość gier ma jednak tak że nie można ściągnąć z torrentów trzeba kupić z płytką z mojego doświadczenia dam przykład wszystkie Army wymagają kupienia z nośnikiem pamięci. Edytowane przez bigipl
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...