Skocz do zawartości

TP czy NETIA?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. TP czy NETIA?

    • NETIA
      8
    • TP
      7


Recommended Posts

Witam, właśnie kończy mi się umowa z TP (1mb) za kosmiczną cenę. I chce zmienić na coś szybszego, z tp jestem nie zadowolony bardzo często odłącza mi się internet (nowy modem). Prędkości które mnie interesują to 4mb/6mb/8mb.

Pomóżcie :D

Link to post
Share on other sites

Netie sobie daruj... TP jest niezłe i tu bym proponował prędkość 6 MB, choć jeżeli masz możliwość zamontowania internetu z firmy Dialog to bardzo polecam. Jestem takiej posiadaczem i jestem bardzo zadowolony. Mam od pewnego czasu prędkość 4 mb, a w weekendy mam ją podwojoną! I w tedy transfery sięgają 1,1 MB/s, Serdecznie polecam. Koszt takiego neta to 65 zł na miesiąc. A ip też mam zmienne:D Wystarczy że odłączę router od prądu i jest git :D Ale jeżeli masz do wyboru tylko te dwie sieci to radze Neo 6MB

Link to post
Share on other sites

Netia jak i TP to.... @*@%!$ ehh tyle na ich temat. Również konczy mi sie umowa z TP i na szczęście po 3 latach podłączania UPC, w końcu im się to udało. Tak wiec dziękuje za ich usługi.

 

Jednak poza cena z TP nie bylo większych problemów przy Neostradzie 1MB transfer wystarczający do jakiegoś grania/downloadu filmów z emule (kilka dziennie spokojnie). 99,5% dostępności sygnału.

 

Co do netii, umowa kończy mi się a oni od 3 miesięcy dzwonią do mnie co 1-2 dni... czasem kilka krotnie wmawiając,ze maja "cudowne" oferty i są zawsze zszokowani tym,ze im odmawiam (a staram się robić to kulturalnie pomimo ich natarczywości) W dodatku wysyłają co kilka dni agentów żeby łazili po klatkach i dzwonili do domu... netia jest strasznie upierdliwa. za ten fakt nigdy choćby to był ostatni operator po tp, nie kupie ich usług!

Link to post
Share on other sites

Jak możesz wybrać Netię na ich łączach (nie na TP) to weź - za 8/1Mbps płacę 89zł przy umowie na rok dostając od nich prędkość 18-20/1Mbps.

 

Co do ich dzwonienia to musiałeś mieć pecha bo do mnie nie dzwonili, tym bardziej nie chodzą po domach.

Link to post
Share on other sites

Oszalałeś nie bierz Netii to jest totalne "gó**o".

Po 1 - Czeka sie do 40dni na aktywacje internetu

Po 2 - Jak TP nie zaakceptuje umowy czekasz next 40 dni czyli 80.

Po 3 - Ciągle są awarie

Po 4 - Wybierz inną opcję

 

Ja mam Netię i żałuję że w taki shit wlazłem !!

Link to post
Share on other sites

Ja mam Netię i żałuję że w taki shit wlazłem !!

Bo masz Netie na łączach TP i wtedy się zgadzam, że lepiej nie brać.

 

Po 1 - Czeka sie do 40dni na aktywacje internetu

4 dni przed włączeniem usługi miałem dostępny internet.

Po 3 - Ciągle są awarie

Miałem jedną awarię ale to przez speców wymieniających rury kanalizacyjne, którzy przerwali światłowody.
Link to post
Share on other sites

Jeżeli linia "należy" do TP to nie ma sensu bawić się w usługi od Netii. Ani to nie będzie nadzwyczaj tańsze ani tez lepsze.

Najsensowniej (cena/prędkość) to pewnie byłaby kablówka ale jeżeli nie masz dostępu do niczego innego to polecam TP :D

Link to post
Share on other sites

To jak to jest rzeczywiscie z tą netią na liniach tp? Rzeczywiscie sa slabe pingi i rozne problemy? Bo zastanawialem sie nad zmianą neta z TP 1Mbps na netie, ale jako nałogowy gracz w gry typu CS:S czy L4D to pingi to najważniejsza dla mnie sprawa :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...