Skocz do zawartości

Monitor 27" 2 tyś gry,Internet


Recommended Posts

Cześć

 

Z racji że wymiana z powodu braku funduszy w tamtym roku nie wypaliła, chciałbym w końcu wymienić mojego leciwego już staruszka Samsunga 22"226 Bw TN który skończył już 7 lat na coś lepszego i większego :)

 

Przeznaczenie :Gry(FPS, wyścigi), Internet czasem edytor tekstu itp

Wielkość 27"+ nie wchodzą w grę rozmiary 22",24"

Monitor ma być na co najmniej 5-6 lat co tyle wymieniam tę część PC ;)

Rozdzielczość 1920 x 1080 obecnie 1680x1050 wiem że mógłbym 2560x1440 ale obecnie mam kartę 460 gtx na procesorze i5 750 gtx wykręconym na 4,1 na początku roku zmienię kartę na 670 gtx lub też 770 gtx, dołożę Ram do 16 Gb płyty i procesora nie wymieniam bo różnice w testach są znikome a na modernizację PC+monitor nie przeznaczę więcej niż 3 k + sprzedaż obecnych części. Nie mam zamiaru dla 2560x1440 kupować co roku karty za 2 K aby pograć płynnie.

 

Jakich mam faworytów wszystko na IPS

 

LG 27 LED TM2792 nowość na allegro i w Polsce model prezentowany na Ces dopiero teraz wyszedł fajny wygląd, cienka ramka, LED dodatkowo

Funkcja 3D (przyda się bo mam parę filmów a czy to Tv czy projektor nie mają tej funkcji u mnie )i tuner TV ( rozwiąże kłopot z WinFast na telewizyjnej z którą dostaję szału obecnie) .Obecnie faworyt ale informacji na stronach polskich i zagranicznych niewiele ani 1 recenzji z oceną. Choć na allegro trochę się już sprzedało na aukcjach może ktoś kupił i się podzieli info.

 

AOC i2757Fm brak 3D,tunera i bajerów ;) marki też nie znam fakt o 800 zł taniej.

 

Ostatecznie DELL U2713HM lepsza rozdzielczość ale

- brak 3 D

- brak tunera

- rozdzielczość która zarżnie mi grafikę nawet z wymianą.

 

Dziękuję za pomoc :)

Edytowane przez audiosystem
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...