Skocz do zawartości

Club3d Radeon HD7870 XT jokerCard - opinie i informacje


Recommended Posts

tylko pytanie czy nadal za te 860pln ?

 

No nie wiem. Mają tak jakoś dziwnie tanio...

"

Ja: wiadomo, czy cena bedzie ta sama? 13:07

2025: Podejrzewam, że tak. 13:08 Dla bezpieczeństwa najlepiej zamówić ją nawet teraz cena będzie zarezerwowana

Ja: jest opcja dodania jej do koszyka? bo wczoraj widzialem a dzis juz nie 13:10

2025: fakt http://www.gg.pl/2.15.5/images/emoticons/usmiech.gif 13:13 Dopiero jutro zmieni sie status jak karta przyjedzie

Ja odpuściłem tą kartę.

 

Po OC Club3d jokerCard i http://www.net-s.pl/index.php?id=3&ss=7&g=312367&n=VGA-MSI-R7870-OC-2048MB-GDDR5-256b-DVIHDMI2mDP-PCIe-30 będą na tym samym/podobnym poziomie?

Edytowane przez adam09626
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Posiadam tego 7870 na Tahiti LE od Club3D i moge co nie co o tej karcie powiedzieć.

 

Jest szybka, bez zmiany napiecia robię 1200MHz rdzeń i 6260MHz pamieć.

W idle jest niesłyszalna i leci na napięciu 0.950V

W stresie np. FurMarku osiąga temp. 72C i wiatraki kręcą się na 40% obrotów (około 2000obr/min) generując lekki szum - napięcie ruchome między 1.188V a 1.256V

Wiadomo jak na sztywno ustawimy wiatrak na 100% to jest rasowa suszarka, ale pod obciążeniem ta karta jest podkreślam ledwo słyszalna wieć chłodzenie muszę przyznać że jest udane.

 

Kręcić jej z zmiana napięcia jeszcze nie kręciłem bo programy do o/c jej nie rozpoznają, tak samo gpu-z 0.6.6 jej nie rozpoznaje.

Ogólnie w tej cenie zarąbisty produkt: w dodatku dostajesz pare gratisów, Far Cry 3, ponoć teraz też dołączają Sleeping Dogsa, Dirt Showdown oraz kupon zniżkowy -20% na najnowszego MoH'a.

 

Ja osobiście polecam!

Link to post
Share on other sites
Gość vtruck754
W stresie np. FurMarku osiąga temp. 72C i wiatraki kręcą się na 40% obrotów (około 2000obr/min) generując lekki szum - napięcie ruchome między 1.188V a 1.256V

Musisz w ccc albo w afterburnerze ustawic suwak Power Limit na ok +10% do przodu albo od razu daj +20. Domyslnie karta ma ustawione za niskie TDP (prawdopodnie niedopatrzenie producenta) i dostaje za malo prądu przez co zalicza dropy zegarów. Jak to zrobisz będziesz miał na sztywno 975mhz i stałe napięcie 1,256v. Dopiero wtedy jest sens zapuszcania furmarka.

Edytowane przez vtruck754
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...