Skocz do zawartości

FAR CRY 3 + MOD


Recommended Posts

to chyba jakiś tweak , poprawiający z lekka cienie i oświetlenie...ale pewny nie jestem ... i czemu tam jest dll tylko na dx9?

 

Poprawiający kontrast,cienie,oświetlenie i kolory pod dx9.Jak komuś się nie zwidzi można usunąć bez problemu pliki.

Według mnie wygląda lepiej pod dx9 z tym modem niż dx11 do tego nie obciąża w żaden sposób karty i procesora.

Link to post
Share on other sites

Nie wiesz jaki mam sprzęt czy też inni a piszesz już o kombinowaniu.Widziałem tak samo,uważasz że są one na tyle duże by męczyć się ze spadkami w dx11 czy też mniejszą ilością fps ? bo według mnie w tej grze to ściema a efekt jest pod dx9 z tym modem lepszy,jak chcesz sobie zmienić to wejdz w plik konfiguracyjny i wtedy porównaj.Niektórzy na widok ust. dx11 wmawiają sobie że jest przepaść :P

Link to post
Share on other sites

Zamiast się spinać może warto było by zapodać kilka screenów bez jak i z modem dla porównania :menda: a co do samego DX11 to patrząc na you tube widać gołym okiem lepszą jakość pod DX11 właśnie :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=N_YLOv6SJZY

 

Ciężko pobrać i sprawdzić samemu.

Jak autorowi ciężko to innym tym bardziej :rudolph:

 

Edit :

 

Oczywiście w przypadku zastosowania DX9.0c poniższe trzy funkcje są nieaktywne ;)

 

http://s2.postimage.org/t7ckjyiyh/DX9_0c_Far_Cry_3.png

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

Jak autorowi ciężko to innym tym bardziej

Jak się jest leniem to nic nie poradzę,pliczek nie waży 2gb ! nie chciałem za wiele pisać by każdy sam widział różnice i skomentował a nie jeden za drugim powtarzał głupoty.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście w przypadku zastosowania DX9.0c poniższe trzy funkcje są nieaktywne ;) Posted Image

są nie aktywne bo najwidoczniej dx11 to kit

 

language selektorem wł. te trzy funkcje w dx9 i nie widzę różnic a po modzie już przedstawiłem.

Link to post
Share on other sites

są nie aktywne bo najwidoczniej dx11 to kit


Akurat tak się składa że API DX9 nie obsługuje HBAO dlatego jest ta funkcja niepodświetlona ;) no chyba że jestem w błędzie :roll: Poniżej przykład gry Battlefield

Użytkownicy XP'ka, których jest nadal bardzo dużo mają zatem dodaną specjalną ścieżkę renderingu wykorzystującą starego DX9. Oczywiście ścieżka 9-tki jest bardzo wydajna, lecz brakuje jej niektórych funkcji dostępnych z DX10, np: anty-aliasing czy HBAO.HBAO, czyli Horizon-based Ambient Occlusion jest techniką renderowanie obrazu stworzoną przez firmę Nvidia. Technika ta została wbudowana w silnik Frostbite. Działa ona jednak tylko dla kart obsługujących DX10 i DX11.

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

Nie obsługuje bo różnice muszą być widoczne w tym wypadku na korzyść dx11 dlaczego nie dali w tej grze ustawień dx10 :->

 

Wykorzystałem przełącznik języków dzięki któremu uruchamiam grę w dx9 lub dx11 (Far.cry.3.language.selector) robiąc myk pod dx9 te funkcje są podświetlone porównując nie ma wielkich różnic.Jedno jest pewne dx10 rozwiał by wszelkie wątpliwości w których dx11 okazałby się ściemą.Następnie nikt by się nie rozwodził nad fpsem w dx11 jak w temacie: Jak wam chodzi Far Cry 3 :P

 

dx9 + mod i wszystko w temacie. ;)

Link to post
Share on other sites

Wiesz jeśli ktoś posiada wydajną grafę z DX11 to nie po to ją ma by pykać d DX9 :/ Tak czy siak gra działa elegancko z detalami Ultra i DX11,a to co zabija wydajność w tej grze to MSAA i nic poza tym.Wystarczy więc zrezygnować z wygładzania i po sprawie.

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

Porównałeś chociaż mod a dx11 ? bo rozwodzić się między czystym dx9 a dx11 nie ma sensu.

 

Zrezygnuję z MSAA a i tak mam spadki w niektórych miejscach na gtx580 takie których nie uświadczę w dx9 i każdy będzie miał niezależnie od tego jaką karte posiada.

Edytowane przez mistrz
Link to post
Share on other sites

Porównałeś chociaż mod a dx11 ? bo rozwodzić się między czystym dx9 a dx11 nie ma sensu.

 

Zrezygnuję z MSAA a i tak mam spadki w niektórych miejscach na gtx580 takie których nie uświadczę w dx9 i każdy będzie miał niezależnie od tego jaką karte posiada.

 

No to bardzo dziwna sprawa że masz spadki na GTX 580,które uniemożliwiają ci płynną rozgrywkę tym bardziej że standardowo taktowany GTX 580 osiąga wydajność GTX 660Ti w tej grze :menda: Ja z tymi ustawieniami przeszedłem całą grę i żadnych spadków wydajności poniżej granicy płynności nie uświadczyłem.Po prostu grało się komfortowo.Co do samego moda to dzięki niemu gra jest po prostu bardziej kolorowa i nic więcej.Swojego czasu dokładnie w ten sam sposób działał mod do BF3 czy Skyrim.Jak ktoś lubi bajkowo-cukierkową grafę to jest ok :P Ja odpadam :lol:

 

http://www.dsogaming...nilla-versions/

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

Bajkowo-cukierkowa to ci się pomieszało chyba z Borderlands :D

Za mnie możesz nawet grać,oglądając czarno białą siłe Tarkowskiego :D każdy ma wybór. ;)

 

Odnotowałem spadki nawet poniżej niż na tym wykresie ale w niektórych miejscach,a te wykresiki można między bajki wsadzić.Przynajmniej nie pisze jak inni ile to nie mam klatek.

Edytowane przez mistrz
Link to post
Share on other sites

Takie bajki to w Twoim stylu jak widzę i to nie tylko wtedy gdy chodzi o grafikę :rudolph:

 

a te wykresiki można między bajki wsadzić.

Może zapodasz swój wykresik jak jesteś tak pewny swego :menda:

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

Co ty masz zespół amnestyczny co mam ci pokazać ? piszę wyraznie że miejscami mam mniejszy na swojej karcie fps niż to co pokazuje twój link.Po jakiego grzyba mi potrzebny ten wykres,widze u siebie co mam bynajmniej nie udaje że mam tyle samo klatek czy nawet więcej.Wróć do swoich wykresów.

Edytowane przez mistrz
Link to post
Share on other sites

Co ty masz zespół amnestyczny co mam ci pokazać ? piszę wyraznie że miejscami mam mniejszy na swojej karcie fps niż to co pokazuje twój link.Po jakiego grzyba mi potrzebny ten wykres,widze u siebie co mam bynajmniej nie udaje że mam tyle samo klatek czy nawet więcej.Wróć do swoich wykresów.

 

Chyba występuję u Ciebie syndrom pomroczności ciemnej skoro już sam nie wiesz co piszesz :pokey: To że miejscami masz na swojej karcie niższy freamate raczej nikogo nie dziwi tym bardziej że "nie mój link" pokazuje ilość kl/s w tym miejscu testowym jakiego użył portal pclab ( oczywiście jedno z miejsc bardziej wymagających ) :lol: Tym samym nie oznacza to że w całej grze mamy średnio 40kl/s ( jeśli chodzi o najwydajniejsze karty )

 

La­tarką nie oświecisz ko­goś, kto w ciem­nościach niewie­dzy stoi.

Link to post
Share on other sites

Chyba występuję u Ciebie syndrom pomroczności ciemnej skoro już sam nie wiesz co piszesz :pokey: To że miejscami masz na swojej karcie niższy freamate raczej nikogo nie dziwi

Czyżby..

 

No to bardzo dziwna sprawa że masz spadki na GTX 580,które uniemożliwiają ci płynną rozgrywkę tym bardziej że standardowo taktowany GTX 580 osiąga wydajność GTX 660Ti w tej grze :menda: Ja z tymi ustawieniami przeszedłem całą grę i żadnych spadków wydajności poniżej granicy płynności nie uświadczyłem.Po prostu grało się komfortowo.

U ciebie cechą głupo­ty jest dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich,szkoda dywagacji.

Nie mam ochoty bezsensu dysputować z tobą.Jak chcesz pogadać sobie o fps far cry3 to odwiedz temat "Jak Wam chodzi Far Cry 3?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...