Skocz do zawartości

GTX 285 czy radeon 5770?


Recommended Posts

Jakiś czas temu pisałem temat co do karty graficznej, z propozycji najsensowniejszy wydawał mi się radeon 5770 jednak jest jedno ale oto link

http://benchit.pl/ka...n/HD 5770/-/512

 

Na allegro w podobnej cenie do tego radeona jest uzywany GTX285 a w teście wydajności jaki jest zamieszczony na stronie gtx wypada znacznie lepiej

 

z tego co wiem gtx jest dosyc stary więc zostać przy wcześniejszyc propozycjach nowszego radeona czy wybrac tego gtx?

KArte potrzebuje do nowszych gier typu far cry3 max payne 3

 

Edytowane przez ciobus
Link to post
Share on other sites

GTX 285 jest znacznie lepszy od HD5770, ale niestety w Crysisa 3 sobie nie pograsz, ponieważ brakuje mu obsługi DX10. Do tego pobór prądu w stresie jest dość wysoki oraz karta jest ciepła. Poza tym to na prawdę wydajny sprzęt jak na swoje latka.

 

Rozsądek podpowiada HD5770, a pasja GTX285.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście GTX 285 to wciąż dość wydajna karta graficzna i pod tym względem wypada lepiej od HD 5770,który co prawda obsługuje DX11,ale nic poza tym :/ W sumie nie sugerował bym się jedną grą z DX11 jaką jest nadchodzący Crysis 3.Są też inne ciekawe tytuły w,których GTX 285 pokaże na co go stać ;) Zresztą jeśli gra ma działać na starych konsolach to jest wielce prawdopodobne że i na kartach graficznych obsługujących DX10 nie będzie problemu.Czas pokaże :D

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

ciobus a w jakiej rozdzielczości grasz? ja miałem swojego czasu hd5770 i w 1680x1050 medium/high w większości gier sobie radził, nawet w bf 3 szło pograc na multi w medium / low. Crysis 3 będzie to ten sam silnik , tylko zmodyfikowany co w C2, więc ten radek też spokojnie sobie da radę nawet więcej niż w niskich ustawieniach

Link to post
Share on other sites

lordonos skończ z tym swoim trolowaniem, ludziom wystarczy 50-60 klatek, niektórym 30 (co już jest płynne większość gier na PS3 jest w stałych 30 fps-ach) Ludzie mają te karty (5770) albo mieli i grają i bawią się znakomicie, ale nie, ty musisz być mądrzejszy od osła, bo dla ciebie to za mało - byś pograł tak jak ja przez kilka miesięcy na 8500gt to byś zaczął doceniać takie karty, a jak mamusia dała na lepszy sprzęt, to uważasz że wszystko poniżej twojego kramiku jest BE

 

i nie czepiaj się "fachofcu" GTS-a 250, bo to nadal w swojej cenie jest jedna z lepszych kart

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

lordonos skończ z tym swoim trolowaniem, ludziom wystarczy 50-60 klatek, niektórym 30 (co już jest płynne większość gier na PS3 jest w stałych 30 fps-ach) Ludzie mają te karty (5770) albo mieli i grają i bawią się znakomicie, ale nie, ty musisz być mądrzejszy od osła, bo dla ciebie to za mało - byś pograł tak jak ja przez kilka miesięcy na 8500gt to byś zaczął doceniać takie karty, a jak mamusia dała na lepszy sprzęt, to uważasz że wszystko poniżej twojego kramiku jest BE

 

i nie czepiaj się "fachofcu" GTS-a 250, bo to nadal w swojej cenie jest jedna z lepszych kart

 

5770 jest mocniejsza od 450-ki "specu"

 

Jesli autor podaje takie karty to nie wyskakuj mu z GTX 470 ( pokaz gdzie dostaniesz za 400zł to sam kupie by na tym zarobic)

prawdopodobnie ma taki a nie inny budzecik na karte wiec nie polecaj czegos o wiele rozszego bo tak samo moge powiedzie ze te twoje polecane to jak to napisales 'padaka" i kup sobie 2x7870...

Link to post
Share on other sites

5770 jest mocniejsza od 450-ki "specu"

 

Jesli autor podaje takie karty to nie wyskakuj mu z GTX 470 ( pokaz gdzie dostaniesz za 400zł to sam kupie by na tym zarobic)

prawdopodobnie ma taki a nie inny budzecik na karte wiec nie polecaj czegos o wiele rozszego bo tak samo moge powiedzie ze te twoje polecane to jak to napisales 'padaka" i kup sobie 2x7870...

 

nie wiem czego ode mnie chcesz, ale ja akurat cały czas obstaje za hd5770, chyba coś ci się adresat pomyłił "SPECU" :) Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...