Skocz do zawartości

Jakie katody?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jacekgothic,

Recommended Posts

Ja zanim odkryłem katody miałem już cały magazyn ledowych wentylatorów, które musiałem pooddawać, bo się nie mieściły... Potem wywierciłem kolejne miejsce na wentylator (są już na górze i na dole), i mi teraz brakuje jednego ledowego, ale kuzyn mi z GB przywiezie w lutym. Tak sobie myślę, co jeszcze zmodować w tej budzie (WC odpada, za drogie dla gimnazjalisty :P )... Okno jest, dodatkowe miejsca na wentyle są, świeci... Koszyki mógłbym przemalować... A w marcu nową budę 8)

Link to post
Share on other sites

Jest, dla zabawy właśnie. I kto powiedział, ze ta od razu ląduje na śmietniku? Nadal będę się z nią bawił, z tamtą też. W tej jest po prostu za mało miejsca i mam z kablami problem (nie ma gdzie ich schować, żeby się nie odgięły z powrotem... Teraz komp stoi bokiem do ściany ze zdjętą prawą klapą, i wszystko jest wyrzucone na tyły właśnie :) Na workloga temat się raczej nie nadaje, ale jak jeszcze coś przerobię, to wrzucę tu parę fotek może :peace: 

A, i może zmienię kolor tej budy, ale lakier, który mnie interesuje, to 40zł/400ml, potrzebuję 2, czyli 80zł, i jeszcze podkład, dajmy na to 20zł, razem 100... Trochę muszę dozbierać %-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...