Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie wiem czy tutaj ten temat pasuje jeśli nie to przepraszam.

 

otóż muszę posprzedawać stare części ze swojego blaszaka ile bym dostał za?:

 

Procesor Pentium 4 HT 541 3,2Ghz

Płytę Gigabyte GA-8I945PLGE-RH

Pamięć Ram:Kingstone 2x1GB DDr2 800mhz cl.5

no i zasilacz Tracer 4life 400W(tutaj to pewnie z 20-30zł)

Link to post
Share on other sites

Procek z coolerem bez opakowania bo to oem ale cooler intelowski,ram,płyta w opakowaniach zasilacz wiadomo to tracer wiec nie dają opakowań.Co do sprawności to tak wszystko jest w 100% sprawne nic się nie przegrzewało żadnych awarii tylko fakt płyta nie jest do o/c.

Link to post
Share on other sites

za 8600 jakies 120, ludzie nie patrza na pamieci, są na to za głupi

 

jeszcze napisz ze inne maja przewaznie 256MB pamieci ,a ta ma az 512MB, 70% ludzi bedzie myslec ze jest 2 razy szybsza :wariat:

 

a i tak nie posiadasz najbardziej wypasionej wersji 1GB ddr2 ;)

Link to post
Share on other sites

za 8600 jakies 120, ludzie nie patrza na pamieci, są na to za głupi

 

jeszcze napisz ze inne maja przewaznie 256MB pamieci ,a ta ma az 512MB, 70% ludzi bedzie myslec ze jest 2 razy szybsza :pajac:

 

a i tak nie posiadasz najbardziej wypasionej wersji 1GB ddr2 ;)

Cicho, kiedyś, zanim sie znałem troche na tym (i zanim poznałem to forum :wariat:) to mój brat to byl 'ten od kompów' i jak mi sie grafa spalila to polecil mi kupno ATi R HD4650 1GBddr2 :hahaha:

Cos takiego: http://www.allegro.pl/item858031833_kar ... b_hit.html

Tylko że Palita :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Niestety tak jest że jak ktoś się nie zna to wciska się mu g**no

 

Ja kompa kupowałem z 2 lata temu (oczywiście zestaw w sklepie :hahaha: )

i całkiem nieźle kolo go złożył :rotfl:

M52s-s3p, X2 4600+, 2GB ddr2, 8600GT 256mb ddr3, dałem chyba 1,7k :pajac:

 

a mój kumpel jakoś ze 5 miechów temu też kupował kompa (oczywiście nic mi nie powiedział)

i złożyli mu takiego :

płyty nie pamiętam ale coś na AM2, X2 6000+, 4Gb ddr2, 9500GT 512mb :wariat: i dał 1,5k chyba

całkowicie beznadziejny ;)

i dużo nie szybszy od mojego :evil:

Link to post
Share on other sites

Powiem tak ja nie chciałem 8600ki z DDr2 bo już trochę się znałem na sprzęcie i przedtem miałem 7600GT z DDr3 no ale cóż malutkie chłodzonko bez radiatorów na pamięci i ekstremalne o/c bodajże 700 na rdzeniu i prawie 900 na pamięciach to się nie dziwie że karta padła.I wtedy rodzicie się posłuchali informatyka(niby a tyle wiedział ile ja xD) i zaproponował(wcisnął) im wersje z DDR2 z 512 mb pamięci i chłodzeniem Magic od Asusa i to złapało moich rodziców (512mb łał to już jest szybka karta xd) i jak to już ktoś mówił chyba opylę za 140zł xD albo 120zł.Jeszcze dokupiłem radiatory na pamięci pentagrama bo przecież po co zakładać seryjnie radiatory na pamięci jak jest duży wentylator.Ale i tak karta po o/c jest słabsza wydajnościowo nawet od mojej starej 7600GT

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...