Skocz do zawartości

Przenoszenie Moich dokumentow ;/


Recommended Posts

Wiec tak, z nudow zachcialo mi sie przeniesc moje dokumenty z C:\ na D:\, ze wzgledu ze posiadam mala partycje C:\ 30GB :), co dla Windowsa 7 jest wystarczajace, chyba ze zaczynaja sie gromadzic smieci w moich dokumentach.

 

Problem polega na tym ze zrobil mi sie straszny syf teraz w moim profilu.

 

Do przeniesienia moich dokumentow uzylem standardowej procedury

http://img121.imageshack.us/img121/1771/wlasciwosci.jpg

Czyli w polu ze sciezka wpisalem D:\Documents and Settings oraz nowa nazwe podfolderu "SavedGames" i kliknalem na OK, folder ladnie sie powedrowal z zawartoscia na D:\. Z pozostalymi folderami zrobilem dokladnie tak samo (procz music, video, gdyz zmienilem sciezke na E:\Music, E:\Movies).

Bylem zadowolny z efektu dopoki nie wszedlem do folderu Pfourul, ktory mam na pulpicie i ujzalem takie cos:

http://img687.imageshack.us/img687/8784/pfourul.jpg

 

I tutaj zaczyna sie syf :D

Wszystkie foldery prowadza na partycje D:\ tak jak chcialem (procz malych wyjatkow o ktorych pisalem wyzej). Tylko nie da sie pozbyc folderu Documents and Settings w ktorym znajde sie kopia tego wszystkiego co widzicie :P, oraz folderow takich jak Videos, Music, Pictures (te bez obrazkow na folderach), gdyz gdy probuje je usunac dostaje komunikat o odmowie dostepu, a wszystkie te folderu znajduja sie na partycji C:\.

Jezeli chodzi natomiast o folder AppData to udalo mi sie przeniesc na D:\ tylko Locallow oraz Roaming. Przy przenoszeniu folderu Local dostawalem odmowe dostepu do poszczegolnych plikow.

 

Macie jakies pomysly jak sie pozbyc folderow Videos/Music/etc oraz Documents and Settings?

 

__________________

 

No to pozamiatane :evil: rozwalilem calkowice winde w trybie awaryjnym :P

 

__________________

 

Jestem lekko zdenerwowany :D tak ze rozwalilem barracude 7200.10 (250GB).

Zainstalowalem od nowa system, wszystkie foldery przenioslem na D:\ procz AppData

 

Przy probie przenoszenia wyskakuje komunikat "Plik w uzyciu" o nast tresci

Nie można ukończyć akcji, ponieważ plik jest otwarty w programie[i] System[/i].
Zamknij plik i spróbuj ponownie.

UsrClass.dat
Typ: Plik DAT
Rozmiar: 256KB
Data modyfikacji: 2009-12-24 22:30

Próbuj ponownie/Pomiń/Anuluj
[_] Wykonaj dla wszystkich elementów bieżących (znaleziono: 4)
Oczywiscie wybor przycisku pomin nic nie daje poniewaz jak pominiemy wszystkie pliki to przenoszenie zostanie zakonczone nie powodzeniem
Link to post
Share on other sites

Z własnego doświadczenia wiem, że mogą wystąpić niepowołane skutki takiej operacji. Co innego, gdy partycja, z której bierzemy trochę miejsca jest czysta. Jeśli natomiast nie jest, istnieje ryzyko, że któreś dane mogą zniknąć. Oczywiście można je odzyskać programem, ale przecież nie o to chodzi, żeby robić sobie problemy :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...