Skocz do zawartości

660Ti ver. 2GB czy może 3?


Recommended Posts

Paveu ma racje, 3-4 lata to na luzie starczy, bo jakby nie patrzeć, nie może być aż tak wielkiego skoku wymogów, jakby nie patrzeć, teraz konsole są mocno w du*e względem PC-tów. A pierwsze gry na pewno nie wykorzystają możliwości konsol, na pewno będzie lepsza grafa, czyli AA, wieksze pole widzenia, większa płynność, ale poza tym, studia nie przesadzą z wymogami. Przecież, jeśli gry które wychodzą na nowe konsole, i na PC będą puszczane jednocześnie, właśnie z tak podniesionymi wymogami, to po pierwsze konsole nie będą jeszcze wtedy aż tak popularne("lepsze" gry na pewno wyjdą później), i grupa odbiorców będzie zbyt wąska, aby zawyżać wymagania na PC-ty, które wciąż są bardziej popularne niz jakiekolwiek konsole :)

 

 

Kapucynek, pierdzielisz tak że cię nie rozumie, ja piszę że PhysX jest coraz bardziej popularny, to moze się przyda, a ty że PhysX to chwyt marketingowy i że głupi jestem i się uczyć powinienem, tak wiem że to chwyt marketingowy, więc firma zapewne zechce go wprowadzać w coraz to większą ilość tytułów :)

Edytowane przez JacobX14
Link to post
Share on other sites

Nie jest wcale bardziej popularny. Jest dosłownie martwy. Jakoś nie widzę 10 gier rocznie przynajmniej* (a powinno być z 25 aby to ŻYŁO) obsługujących PSYHX. Mafia, Metro, Borderlands i jakieś jeszcze 2 gry... i to wszystko. Martwe po uszy. Nikt nie rusza PsyhX kijem. Jakoś nie widzę aby np. Company of Heroes 2 czy Crysis 3 miało wspierać PsyhX, ani BF4, ani WoW, WoT, Darksiders 2, Crysis 2... ;p

Link to post
Share on other sites

Tak masz racje, ale to po prostu te gry mają w swoich silnikach wbudowane inne pliki, które są dużo słabsze od PhysX, i bardziej zamulają :D

 

Szczerze WoW-a i WoT-a czyli gierek które grafą nie zachwycają i nigdy nie będą zachwycać. Zresztą po co do takich gier PhysX ?

 

A co do Crysis-a i BF-3, wyobraź sobie PhysX na multi :) To jest technologia robiona pod Singleplayer, a jeśli by była na takich trybach, to mocno okrojona :)

Link to post
Share on other sites

Sprawa jest prosta i śmieszą mnie te debaty o Physix - lepiej mieć niż nie mieć :D. Nawet jak jedna albo dwie gry to wykorzystują, za to przynajmniej te gry wyglądają ładniej i przyjemniej się w nie gra, a przecież o to chyba chodzi.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Poza tym GeForce może i jest mniej podatny na OC, ale OC w takim GPU to jak gaz w ferrari, można ale po co?

Pomijam porównanie GTX660Ti do Ferrari, bo to jest samo w sobie wybitnie śmieszne, ale w dzisiejszych czasach OC każdego GPU ze średniej i wyższej półki potrafi przynieść spory wzrost wydajności. Jeśli piszesz, że karta ma Ci wystarczyć na 3-4 lata, to właśnie podatność na podkręcanie powinna być jednym z istotnych kryteriów wyboru, niezależnie od tego, czy decydujesz się na NV czy na AMD. Podpisuję się również pod tym, co napisał Kapucynek.

Link to post
Share on other sites

No jeśli masz na uwadze granie na Full HD z 16x wygładzaniem i cieniowaniem na Ultra to chyba pomyliłeś tematy...

Mi nie jest potrzebna karta z serii 680 i wyżej. 660Ti jest kartą z wyższej półki, bądź mocną ze średniaków, i mam pewność że za te 3-4 lata i tak poodpalam gry na max detalach. Miałem do niedawna GTX260,a kupiłem ją jakieś właśnie 3 lata temu i nie miałem zastrzeżeń co do niej, i musze powiedzieć że jak na GPU za 700zł spisywała sie aż zanadto dobrze.

 

"Pomijam porównanie GTX660Ti do Ferrari, bo to jest samo w sobie wybitnie śmieszne"

Tak, dla mnie jest to dobre porównanie, lecz dla innych może nie, ale z pewnością mogę powiedzieć to że karta na pewno nie jest słaba i zadowoliła by niejednego gracza.

 

Poza tym, czy to jest temat który założyłem? A no nie, więc już proszę nie wyjeżdżać z OC, Radkiem itp.

Link to post
Share on other sites

Jak możesz to bierz gtx 660ti 3gb. I pewnie że starczy na dłużej,teraz 2 gb to minimum. Nie przejmuj się tymi co mają Hd-eki,i choć wybór mały ,bo albo red or green. To Ty wybrałeś zielonych i tyle :) .

Edytowane przez KepasOM
Link to post
Share on other sites

660Ti jest kartą z wyższej półki, bądź mocną ze średniaków, i mam pewność że za te 3-4 lata i tak poodpalam gry na max detalach

Nie dość, że jesteś wróżką, to w dodatku kiepską. Na dzień dzisiejszy znajdzie się sporo gier, których na 660 Ti nie odpalisz z maksymalnymi ustawieniami, nowe konsole czają się za rogiem, więc twierdzenie, że za 3-4 lata będziesz na niej grał na max detalach jest wręcz idiotyczne. 660 Ti jest mid-endem, nie jest to zła karta, ale trzeba być realistą.

Link to post
Share on other sites

Seria 600 i tak podobno nie obsłuży 11.1, nie wiem co z 12...

Poza tym napisałem że to jest mocny średniak LOL

Admin zamykaj temat bo zaraz bedzie awantura tutaj...

Biorę 3GB wersje bo jest w podobnej cenie, KONIEC DZIĘKUJE!

Link to post
Share on other sites

Seria 600 i tak podobno nie obsłuży 11.1, nie wiem co z 12...

Chyba dość oczywistą sprawą jest fakt, że żadna z będących obecnie w sprzedaży kart nie obsłuży DX12, bo tego standardu najzwyczajniej jeszcze nie ma.

Link to post
Share on other sites

Karta już do mnie przyszła, w benchmarkach jest minimalnie lepsza od ver.2GB, co do chłodzenia, przy maks stresie nie przekracza 55C. Najciekawsze jest to że 3 wentylatory można rozpędzić do niecałych 5000 obr/min wow.

Teraz przynajmniej wiem że pamięci mi nie zabraknie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...