Skocz do zawartości

Problem z komputerem - niedziałające programy


Recommended Posts

Witam mam pewien problem mianowicie praktycznie żaden program nie chce mi działać na kompie włączam np firefoxa(tak samo z ccleanerem grami itd...) i nic się nie dzieje jednak w procesach pokazuje ze jest uruchomiony. Problem pojawił się dopiero po tym jak przed jakąś godziną zamontowałem i zainstalowałem karte dźwiękową asus xonar ds bo jak pisałem w innym temacie (viewtopic.php?f=5&t=6829) spaliła mi się integra na płycie głównej. wszystko robiłem zgodnie z instrukcją najpierw odinstalowałem sterowniki starej karty potem ja zamontowałem a na końcu wyłączyłem integre w biosie. W czym tkwi problem? Jestem już tym wszystkim lekko zdenerwowany. Mój system to win 7 64bity. Płyta główna ma 770t-ud3p. Bardzo proszę o pomoc!!!

Link to post
Share on other sites

wyciagnąłem bateryjke na godzinę włączam kompa i dalej nic nie działa oprócz opery, nie moge nawet nic zeskanować avastem , ale o dziwo pojawił się przed chwilą komunikat że klucz do avasta jest czasowo niedostepny. Więc to jednak rootkit? polecacie format czy może coś innego?

Link to post
Share on other sites

Sciagnąłem ale nawet nie włącza mi sie instalator, jak chcę formatować dysk to pojawia mi się informacja że nie można sformatować tego woluminu gdyż zawiera używaną wersję programu windows...juz nie wiem co mam zrobić

Link to post
Share on other sites

Po wielu próbach wiem kiedy pojawia się problem, mianowicie: po nowej instalacji windowsa wszystko śmigało znowu aż do czasu kiedy włożyłem płytkę instalacyjną z asusa. Po zainstalowaniu karty dźwiękowej znowu żaden program nie działał i nie można było nawet tej instalacji usunąć. wcześniej sprawdzałem i moja wcześniejsza integra nie była już zainstalowana na kompie a w biosie też dałem onboard audio disabled. Dlaczego więc ta instalacja tak działa na mój komputer?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...