Skocz do zawartości

Wybór producenta 7770


Recommended Posts

Witam.

 

Jak już wcześniej pisałem zastanawiałem się nad 5770, oraz 7770 - jednak wybór padł na 7770.

 

Zastanawiam się nad wyborem producenta, na oku mam:

-Gigabyte

-Asus

 

 

Fajną opcją byłby VAPOR - ale brakuje mu normalnej ceny.

 

 

Jak jest z możliwościami podkręcania Gigabyte ? W teście benchmark widać że niezbyt poszedł - lecz może akurat taka sztuka.

 

W cenie różnica między Gigabyte, a Asusem będzie około 30zł.

Może macie jakiś sklep gdzie dodają do w/w wersji Far Cry 3 (w normalniej cenie karta, a nie + 50zł) ??

 

http://allegro.pl/gigabyte-radeon-hd-7770-oc-1gb-ddr5-pci-e-box-i2872069621.html

http://allegro.pl/asus-radeon-hd-7770-directcu-1024mb-ddr5-pci-e-box-i2872069578.html

 

Czekam na odpowiedź.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie - Vapor super wersja.

 

Kurde ale już i tak dokładam do 7770.

 

Pierwszą myślą był 4870 --> 5770 --> 7770

 

Z 150-200zł skoczyłem na 470zł - nie wiecie czy może gdzieś VAPOR jest z Far Cry 3 (w podobnej cenie co podał mrgibbass)??

Link to post
Share on other sites

Właśnie chodziło mi o cenę podanych przeze mnie (już z Far Cry) bo widziałem Asusy po 480zł z Far Cry.

 

Co do VAPOR-a kusi, lecz jeszcze dojdzie przesyłka i tu już dokładka prawie 80zł.

 

Jak będę tak skakał to w końcu kupię 7870 i tyle, lecz po co ?

 

Sam już nie wiem co robić.

Link to post
Share on other sites

Zgodnie z lista sklep morele.net powinien dodawac Far cry 3

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd7770-1024mb-rev-2-0-gv-r777oc-1gd-456181/

 

Cena podobna - jutro sie kontaktuje i zobaczymy czy sa w zestawie z ta gra.

 

Dzieki wielkie.

 

 

EDIT:

Juz nie wiem co o tym myslec.

Przed chwila byla dostepna oferta w 2 sklepach, zaraz w 1 i teraz w ogole.

 

Jutro sie skontaktuje telefonicznie z danymi sklepami.

 

 

Link to post
Share on other sites

A czy przypadkiem sklep,w którym kupujesz kartę AMD Radeona w ramach promocji nie dodaje kod umożliwiający pobranie gry za darmo.Zazwyczaj w pudełku powinien znajdować się kod razem kartą. Jeżeli go nie masz,jest możliwość żądania kodu w sklepie gdzie nabyłeś kartę w ramach promocji/Morele czy Agito wchodzi w grupę autoryzowanych partnerów http://sites.amd.com/pl/promo/Documents/never-settle-multi-bundle-offer-landing_pl.html . Polecam Ci kupić kartę morele,tak jak ja to zrobiłem.Mówię ze swojego doświadczenia.pod koniec listopada nabyłem Hd7950 od Sapphire.okazało się,że w środku niema kodu do 3 gier.Wiec poszedłem do punktu odb. osobistego.Tam im wytłumaczyłem sprawę.Poradzili mi,żebym napisał w ramach reklamacji email do centrali prosząc o wysłaniu mi kodu.Kod mi wysłali,ale na razie nie z korzystałem.Więc bez obaw ,można kupić kartę,bez kodu.

 

 

Instrukcja użycia:

1. Wejdź na stronę www.AMD.com/neversettlepromo.

2. Podaj otrzymany kod i dane kontaktowe.

3. Kody zostaną przysłane mailem.

4. Kody są przeznaczone na platformy Steam, Origin oraz UBIshop.

Link to post
Share on other sites

Dzięki eVerest!

Dziś kontaktowałem się z w/w sklepami.

 

Agito - brak kodów.

Morele - mają.

Reszta sklepów - brak.

 

Teraz zastanawiam się nad producentem karty, zastanawiam się czy dorzucić do Asusa - czy warto ?

 

Teraz jeszcze pytanie co do kodu Far Cry 3, rozmawiając z konsultantem powiedział mi że mam po zakupie (min. 10 dni) wysłać do nich maila z dowodem zakupu (tak jak mówisz - do centrali) tam mi przyślą mailem kod.

 

Taki kod oczywiście można sprzedać ? Nie wiąże się On z nabywcą (faktura) ?

Link to post
Share on other sites

Bierz tego Sapphire HD 7770 VAPOR-X.Sam chciałem z takim chłodzeniem HD 7950,ale nie mieli na stanie.Więc musiałem kupić wersje Dual-X(zwykłą).To chłodzenie jest ciche i bardzo dobrze chłodzi.Ja bym nie pchał się w Asusa.Dużo negatywów związane z ich serwisem.Generalnie mówiąc porobili sobie antyreklamę.Twoim dowodem zakupu będzie rezerwacja/zamówienie na Twoim koncie w morele.net.Wszystko będą wiedzieć co kupiłeś,a co anulowałeś.A czy można sprzedać,to tego nie wiem.A skąd pewność ,że tego nie wykorzystałeś?Jak to udowodnisz?Chyba ,że znajomym czy kolegom ze szkoły to inna sprawa.

Link to post
Share on other sites

Vapora nie wezmę - nie będę tyle dokładał.

 

Co do sprzedaży Far Cry 3 - aktywacja 1 przez kupującego, są logi kto aktywuje przecież, ja ruszać tego nie będę - jeśli można to oczywiście sprzedać, jeśli nie to zostawię dla siebie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...