Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Na co czekacie w 2022?


Recommended Posts

Wiedźmin 3 for PC

(Naprawiony)Battlefield 4 for PC (All DLC)

Watch Dogs for PC

Sniper Elite v3 for PC

GTA V for PC

Thief for PC

Brothers in Arms 3 for ANDROID :menda:

The Forest for PC

DLC do Outlast for PC

Titanfall for PC

The Crew for PC

Star Wars Battlefront 3 for PC

Edytowane przez ooxoo
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witcher 3.

 

Jak tak podsumować ostatnie lata to nic mnie tak pozytywnie nie zaskoczyło jak W2. Gra dopieszczona prawie w każdym calu. Myślę, że nikt nie oferuje takiej jakości dzisiaj jak CDP-R, zwłaszcza przy takiej cenie. CDP-R z Polska to moje ulubione studio na dzisiaj.

Link to post
Share on other sites

Ja już powoli kończę z graniem i gram w coraz mniej tytułów. W tym roku to czekam jedynie na Wolfeinstein: New Order, który ma być w maju. Później dopiero Batman: Arkham Knight. Reszta mnie zupełnie nie interesuje. Właśnie kończę Thief i do maja nie czekam ani nie gram w nic nowego. Jedynie w Arkham Origins jeszcze postaram się podbić procent ogółu i porobić osiągnięcia ile dam radę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jestem "w plecy" z niektórymi wiadomościami i właśnie przeczytałem że kolejna z nielicznych perełek na które czekam (m.in Wiedźmin, The Division) mianowicie Mad Max została przesunięta o co najmniej ROK (witamy 2015).

W 2015 roku powiedzą że mają za dużą konkurencje i przesuną o pół roku albo na kolejny a wtedy to już nie będzie sensu się an to czaić bo będzie 2 lata w plecy do wychodzących tytułów, szału nie zrobi, wizualnie na kolna nie powali, pozostanie jedynie zawartość fabularna. No ale oczywiście będzie tyle samo kosztować, ile by miała w czerwcu 2014 roku.
Producenci, deweloperzy i wydawcy robią nas z roku na rok coraz bardziej w :cenzura:  z datami premier, zapowiedziami, oprawą wizualną i kosztami.

 

Edytowane przez sajmon154
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o The Division to cytuję: The delay is due to the development team not wishing to “compromise on quality” so it will “release the game when it’s ready.” Klasyczny bełkot. Gra zwyczajnie nie jest jeszcze gotowa.

 

Chłopaki od Mad Maxa w ogóle nie podali przyczyny obsuwy :D  Trzeba pamiętać, że gra powstaje od 2012 roku. Wszystko się zestarzało. Weszły next geny i pewnie znowu zaczęli wszystko przerabiać. Według Szkieleta gra ukaże się razem z nowym filmem MAD MAX: Fury Road. Maxa zagrać ma Tom Hardy, a niejaką Furiosę - Charlie Theron. Jest na co czekać. Niestety do maja 2015 :cry:

Link to post
Share on other sites

Zaczynam podejrzewać, że od strony producentów konsol była jakaś gigantyczna presja. Być może masz rację. Zrobili podrasowane demo, żeby zachęcić klientów. Wiele osób kupiło nowe konsole między innymi właśnie dla tej gry (miała pojawić się późną jesienią).

Ja osobiście nie narzekam, mam mnóstwo tytułów w kolejce. Jak wyjdzie to się zapoda :D

Link to post
Share on other sites

No a ja jestem obecnie z brakiem kolejki.  Jak z początkiem roku zmieniałem przydział na jednostkę (służbowo) to miałem prawie 3 miesiące wolnego (tam w tygodniu mi przypadało może 12-15 godzin szkoleń) i co miałem zaległe to grałem w wolnym czasie jak lubej nie było, ale jak nie byłem na wyjeździe  itp.  został mi jeszcze batman, a tak to się pocieszam wałkowaniem SM:Civilisation V, WoT, TitanFall. Teraz nadzieja w Enemy Front i Dragon Age (Wolfenstein'a już 2 razy przewałkowałem całego ). ale to zajmie maksymalnie 3-4 dni grania (jeśli dołożę do tego czas w pracy, z Kobietą i na sport) to do 10 dni. :( smutek, tyle wielkich tytułów i nowości miało być a oni wszystko przewalają na kolejne kwartały, półrocza, lata.

Edytowane przez sajmon154
Link to post
Share on other sites
  • jacekgothic zmienił tytuł na [OGÓLNY] Na co czekacie w 2022?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...